fbpx

В Україні відбудеться перший міжнародний форум сталості

07/ 06/ 2021
  17-18 червня в Києві пройде перший International Sustainability Forum: міжнародна освітня подія у сфері сталого розвитку, яка допоможе бізнесу стати привабливим для інвесторів, партнерів та споживачів. 16 топ-спікерів з 7 країн світу:  ЄБРР, FMO, IFC, UNDP, Global Compact, Ukrainian Corporate Governance Academy, IndianaUniversity, Institute Gender and Economy поділяться знаннями про сталий розвиток. Впродовж 2 днів учасники відвідають 4 руми: Intro, Environmental, Social, Governance. Кожна кімната включає серію міжнародних лекцій та кейс-сесію найкращих локальних сталих практик.   Ви почуєте 17 кращих кейсів у сфері сталого розвитку від ДТЕК, StarlightMedia, IDSBorjomi Ukraine, ЦУМ, GlobalLogic, Scatec Solar, GoodValley, Укренерго, Softserve, Corteva, Ernst & Young з чіткими результатами та рекомендаціями. Форум дасть відповіді на запитання: чим sustainability відрізняється від благодійності та КСВ? Чому сталість — це не тільки екологія? Як бізнес може впливати на зміну клімату? Чому майбутнє за циркулярною економікою? Як взаємодіяти зі стейкхолдерами?  Навіщо інвестори наголошують на ESG та на звітах по стандарту GRIта багато інших корисних знань, які наблизять бізнес до сталих рішень. В кінці форуму всі учасники події зможуть пройти тест, перевірити свої знання і отримати сертифікат. Коли: 17-18 червня Де: онлайн Початок о 10:00. Сайт події та Квитки за посиланням: http://isforum.org.ua Facebook: https://www.facebook.com/events/900366050723592 Linkedin: https://bit.ly/2Rwq8XU Контакти для партнерів: Марія +380 93 415 45 63 Контакти для медіа:  Ірина   +380 68 001 17 72

17-18 червня в Києві пройде перший International Sustainability Forum: міжнародна освітня подія у сфері сталого розвитку, яка допоможе бізнесу стати привабливим для інвесторів, партнерів та споживачів. 16 топ-спікерів з 7 країн світу:  ЄБРР, FMO, IFC, UNDP, Global Compact, Ukrainian Corporate Governance Academy, IndianaUniversity, Institute Gender and Economy поділяться знаннями про сталий розвиток.

Впродовж 2 днів учасники відвідають 4 руми: Intro, Environmental, Social, Governance. Кожна кімната включає серію міжнародних лекцій та кейс-сесію найкращих локальних сталих практик.  

Ви почуєте 17 кращих кейсів у сфері сталого розвитку від ДТЕК, StarlightMedia, IDSBorjomi Ukraine, ЦУМ, GlobalLogic, Scatec Solar, GoodValley, Укренерго, Softserve, Corteva, Ernst & Young з чіткими результатами та рекомендаціями.

Форум дасть відповіді на запитання: чим sustainability відрізняється від благодійності та КСВ? Чому сталість — це не тільки екологія? Як бізнес може впливати на зміну клімату? Чому майбутнє за циркулярною економікою? Як взаємодіяти зі стейкхолдерами?  Навіщо інвестори наголошують на ESG та на звітах по стандарту GRIта багато інших корисних знань, які наблизять бізнес до сталих рішень.

В кінці форуму всі учасники події зможуть пройти тест, перевірити свої знання і отримати сертифікат.

Коли: 17-18 червня

Де: онлайн

Початок о 10:00.

Сайт події та Квитки за посиланням: http://isforum.org.ua

Facebook: https://www.facebook.com/events/900366050723592

Linkedin: https://bit.ly/2Rwq8XU

Контакти для партнерів: Марія +380 93 415 45 63

Контакти для медіа:  Ірина   +380 68 001 17 72

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: