fbpx

В Київ приїдуть 10 відомих експертів із закупівель та Supply Chain

10/ 01/ 2020

20-21 жовтня 2020 року у Києві відбудеться друга Міжнародна конференція з ефективних закупівель та постачання. Організатор – компанія IPSM (International Procurement and Supply Management).

Серед доповідачів – 10 експертів-практиків з різних країн світу: Великобританії, Швейцарії, США, ОАЕ та інших.

Захід об’єднає більше 300 спеціалістів сфери закупівель, ланцбга постачання та виробництва – керівників і фахівців відділів закупівель, СЕО, комерційних директорів, директорів з виробництва та логістики, менеджерів профільних напрямів.

Марина Трепова, CEO компанії IPSM: «Світ змінюється і підхід до закупівель також. IT-технології, цифрова трансформація, сталий розвиток (sustainability), прозорість і аутсорсинг закупівель – тренди, без яких сучасну сферу закупівель вже не уявити. Наша перша конференція з управління закупівлями та ланцюгом постачання, яка відбулась у червні 2019 року, зібрала багато позитивних відгуків. Саме тому, побачивши потребу українських спеціалістів в корисній, а головне – актуальній інформації, ми створюємо нову конференцію. І як завжди, акцент зробили на якісному контенті. У програмі конференції: доповіді, ексклюзивний тренінг, п’ять потокових воркшопів та Networking».

Вікторія Кравченко, директор з маркетингу IPSM: «Високий рівень Першої конференції накладає на нас певні зобов’язання. Весь рік ми готувалися, шукали спікерів – справжні перлини серед фахівців в Supply Chain, відвідали Digital Procurement World в Амстерадамі та CIPS Supply Management Awards 2019 у Лондоні; привезли звідти цікаві та корисні кейси. Серед наших доповідачів – практики з унікальним досвідом:

Стівен Віллз – член Правління CIPS, який був старшим радником із закупівель на Літніх Олімпійських Іграх 2012 р. в Лондоні.

Гійом Акбаралі з ОАЕ – керівник ланцюга постачання Globalpharma в Sanofi Company, який має більше дванадцяти років досвіду з управління ланцюгами постачання в різних галузях: охорона здоров’я, енергетика та металургія.

Наталія Федоренко зі Швейцарії – глобальна директорка з ланцюга постачання в JTI, з майже двадцятирічним досвідом у FMCG,

Ракеш Парас Сінгх – голова Інституту ланцюга постачання з Мумбаї, Індія».

Для компаній ЕВА діє знижка 1000 грн при придбанні квитка на 2 дні. Промокод “ЕВА”. Знижка може бути додана до актуальної ціни.

1 день – 14 800 грн (+ПДВ)

2 дні – 17 600 грн (+ПДВ)

VIP package 2 дні –26 000 грн (+ПДВ)

! За умови придбання квитків до 30.04.2020 (включно) вартість участі складатиме:

Один день – 13 800* грн (без ПДВ)          

Два дні – 16 600* грн (без ПДВ)

Більше інформації на сайті:

Укр. http://bit.ly/39duZSf

Рос. http://bit.ly/397EKRJ

Англ. http://bit.ly/3a4YR3p

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: