fbpx

Укрексімбанк забезпечив розрахунки НЕК «Укренерго» з виробниками сфери відновлюваної енергетики

05/ 05/ 2021
  Укрексімбанк виплатив заключний транш у розмірі 1 млрд грн НЕК «Укренерго». Ще 3 млрд грн кредитних коштів були надані національній енергетичній компанії 31 березня для стабілізації її фінансового стану та збалансування платежів на ринку електричної енергії. «Енергетика – одна з пріоритетних для банку сфер у державному секторі економіки, а також за напрямом фінансування приватних профільних клієнтів, які реалізують проекти з енергоефективності. Метою кредитування є розрахунки ДП «Гарантований покупець» з виробниками електроенергії з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), які в тому числі є клієнтами державного банку. Кредит надається НЕК «Укренерго» строком на 3 роки з плаваючою процентною ставкою, яка прив’язана до облікової ставки НБУ», – повідомив директор Департаменту корпоративного бізнесу державного сектору Укрексімбанку Віталій Погосян. НЕК «Укренерго» є одним з ключових гравців та оператором на ринку електроенергії, на якого також покладено спеціальні обов’язки із забезпечення пільгових тарифів на електроенергію для населення і компенсацію витрат на сплату «зеленого» тарифу для виробників ВДЕ (вітро-, гідро-, сонячної, біомасової та біогазової генерації).

Укрексімбанк виплатив заключний транш у розмірі 1 млрд грн НЕК «Укренерго». Ще 3 млрд грн кредитних коштів були надані національній енергетичній компанії 31 березня для стабілізації її фінансового стану та збалансування платежів на ринку електричної енергії.

«Енергетика – одна з пріоритетних для банку сфер у державному секторі економіки, а також за напрямом фінансування приватних профільних клієнтів, які реалізують проекти з енергоефективності. Метою кредитування є розрахунки ДП «Гарантований покупець» з виробниками електроенергії з відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), які в тому числі є клієнтами державного банку. Кредит надається НЕК «Укренерго» строком на 3 роки з плаваючою процентною ставкою, яка прив’язана до облікової ставки НБУ», – повідомив директор Департаменту корпоративного бізнесу державного сектору Укрексімбанку Віталій Погосян.

НЕК «Укренерго» є одним з ключових гравців та оператором на ринку електроенергії, на якого також покладено спеціальні обов’язки із забезпечення пільгових тарифів на електроенергію для населення і компенсацію витрат на сплату «зеленого» тарифу для виробників ВДЕ (вітро-, гідро-, сонячної, біомасової та біогазової генерації).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: