fbpx

Укрексімбанк за перший квартал наростив прибуток до 327 млн гривень

15/ 04/ 2021
  Державний Укрексімбанк у березні отримав 125 млн грн прибутку. Таким чином його сукупний позитивний фінансовий результат у І кварталі 2021 року становив 327 млн грн, на противагу збитку в розмірі 2 млрд грн, який було зафіксовано у січні-березні 2020 р. «Прибуткову діяльність у звітному періоді забезпечено за рахунок виконання основних планових показників – чистий процентний дохід виконано на 101%, чистий непроцентний дохід на 104%. Показник ефективності діяльності CIR досяг 52% і перевершив запланований у 69%, як за рахунок дохідної, так і витратної частини. Зокрема, економія за адміністративними витратами становила понад 20%. Частка непрацюючих кредитів у 53% у загальному портфелі залишається високою, але робота нового портфеля та загальний розвиток бізнесу вже дозволяють значно знизити тиск NPL на фінансові результати. Операційний результат за квартал перевищив півмільярда гривень, тоді як за січень-березень минулого року він склав лише 81 мільйон. Попередній операційний результат березня, до резервів та переоцінок, уперше з середини 2019 року досяг 200 млн гривень і тепер не повинен зменшуватися. Це завдання не з легких, і на тлі продовження пандемії – виклик, але саме такі амбіційні плани ми ставимо перед собою до кінця року», – прокоментував результати І кварталу Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер.

Державний Укрексімбанк у березні отримав 125 млн грн прибутку. Таким чином його сукупний позитивний фінансовий результат у І кварталі 2021 року становив 327 млн грн, на противагу збитку в розмірі 2 млрд грн, який було зафіксовано у січні-березні 2020 р.

«Прибуткову діяльність у звітному періоді забезпечено за рахунок виконання основних планових показників – чистий процентний дохід виконано на 101%, чистий непроцентний дохід на 104%.

Показник ефективності діяльності CIR досяг 52% і перевершив запланований у 69%, як за рахунок дохідної, так і витратної частини. Зокрема, економія за адміністративними витратами становила понад 20%.

Частка непрацюючих кредитів у 53% у загальному портфелі залишається високою, але робота нового портфеля та загальний розвиток бізнесу вже дозволяють значно знизити тиск NPL на фінансові результати.

Операційний результат за квартал перевищив півмільярда гривень, тоді як за січень-березень минулого року він склав лише 81 мільйон.

Попередній операційний результат березня, до резервів та переоцінок, уперше з середини 2019 року досяг 200 млн гривень і тепер не повинен зменшуватися. Це завдання не з легких, і на тлі продовження пандемії – виклик, але саме такі амбіційні плани ми ставимо перед собою до кінця року», – прокоментував результати І кварталу Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: