fbpx

Укрексімбанк прогарантував будівництво моста через Дніпро у Кременчуці

23/ 02/ 2021
  Державний Укрексімбанк надав гарантію компанії Догуш під виконання робіт за контрактом перед Службою автомобільних доріг у Полтавський області в сумі більше ніж 100 млн грн на строк близько чотирьох років, а вартість самого контракту будівництва складає більш ніж 11 млрд гривень. «Новітній вантовий мостовий перехід довжиною з підходами у 1700 м, будівництво якого має розпочатися у березні 2021 року, істотно посилить інфраструктурний та економічний потенціал регіону, оскільки сучасні автодорожні мости значно віддалені від міста Кременчука. До того ж, проектом передбачається, що 95% усіх конструкційних матеріалів (у тому числі металургійних) будуть вітчизняного виробництва», – зазначив член Правління, куратор корпоративного бізнесу Укрексімбанку Олександр Ігнатенко. Група Догуш заснована в 1951 році. Займається шістьма основними бізнесами, включаючи автомобільну, будівельну, медіа, готельно-ресторанну та роздрібну торгівлю, нерухомість та енергетику, інвестує у галузі технологій, спорту та розваг. В Україні Doğuş реалізує переважно інфраструктурні проекти.

Державний Укрексімбанк надав гарантію компанії Догуш під виконання робіт за контрактом перед Службою автомобільних доріг у Полтавський області в сумі більше ніж 100 млн грн на строк близько чотирьох років, а вартість самого контракту будівництва складає більш ніж 11 млрд гривень.

«Новітній вантовий мостовий перехід довжиною з підходами у 1700 м, будівництво якого має розпочатися у березні 2021 року, істотно посилить інфраструктурний та економічний потенціал регіону, оскільки сучасні автодорожні мости значно віддалені від міста Кременчука. До того ж, проектом передбачається, що 95% усіх конструкційних матеріалів (у тому числі металургійних) будуть вітчизняного виробництва», – зазначив член Правління, куратор корпоративного бізнесу Укрексімбанку Олександр Ігнатенко.

Група Догуш заснована в 1951 році. Займається шістьма основними бізнесами, включаючи автомобільну, будівельну, медіа, готельно-ресторанну та роздрібну торгівлю, нерухомість та енергетику, інвестує у галузі технологій, спорту та розваг. В Україні Doğuş реалізує переважно інфраструктурні проекти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: