Укрексімбанк підписав перший кредитний договір з експортером під покриття українського ЕКА

01/ 12/ 2020
  Державний Укрексімбанк у рамках співпраці з Експортно-кредитним агентством підписав кредитний договір щодо надання фінансування черкаському виробнику ТОВ «Сентрал Фіш» для забезпечення виконання зовнішньоекономічного контракту на поставку рибних консервів до Середньої Азії. Замовником продукції є один з найбільших дистриб’юторів продуктів харчування в Узбекистані компанія Garmoniya Food Trade. «Договір передбачає надання Укрексімбанком кредитних коштів у розмірі 2,5 мільйони гривень строком на 12 місяців для закупівлі сировини, матеріалів і тари, а також інших господарських витрат позичальника, – зазначив директор Департаменту середнього бізнесу, муніципалітетів та комунального сектору Укрексімбанку Семен Пускай. – Забезпеченням за проектом є страхове покриття Експортно-кредитного агентства, спільно з яким здійснюється передекспортне фінансування. Джерелом погашення кредиту стане виручка від продажу експортованого товару». Основними видами діяльності ТОВ «Сентрал Фіш» з виробничою базою у м. Черкаси є виготовлення за повним технологічним циклом та реалізація рибних консервів. З 2010 року товариство працює на зовнішніх ринках, а з 2015 року включено до переліку підприємств України, які мають право експортувати рибну продукцію до Європейського Союзу. В своїй діяльності підприємство використовує дику рибу, виловлену в Атлантичному океані, Балтійському та Чорному морях, а також прісноводних видів, яка вирощуються в українських рибних господарствах.

Державний Укрексімбанк у рамках співпраці з Експортно-кредитним агентством підписав кредитний договір щодо надання фінансування черкаському виробнику ТОВ «Сентрал Фіш» для забезпечення виконання зовнішньоекономічного контракту на поставку рибних консервів до Середньої Азії. Замовником продукції є один з найбільших дистриб’юторів продуктів харчування в Узбекистані компанія Garmoniya Food Trade.

«Договір передбачає надання Укрексімбанком кредитних коштів у розмірі 2,5 мільйони гривень строком на 12 місяців для закупівлі сировини, матеріалів і тари, а також інших господарських витрат позичальника, – зазначив директор Департаменту середнього бізнесу, муніципалітетів та комунального сектору Укрексімбанку Семен Пускай. – Забезпеченням за проектом є страхове покриття Експортно-кредитного агентства, спільно з яким здійснюється передекспортне фінансування. Джерелом погашення кредиту стане виручка від продажу експортованого товару».

Основними видами діяльності ТОВ «Сентрал Фіш» з виробничою базою у м. Черкаси є виготовлення за повним технологічним циклом та реалізація рибних консервів. З 2010 року товариство працює на зовнішніх ринках, а з 2015 року включено до переліку підприємств України, які мають право експортувати рибну продукцію до Європейського Союзу. В своїй діяльності підприємство використовує дику рибу, виловлену в Атлантичному океані, Балтійському та Чорному морях, а також прісноводних видів, яка вирощуються в українських рибних господарствах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: