fbpx

Укрексімбанк надав перший інвестиційний кредит на півмільярда гривень на ремонт автодороги на Полтавщині

02/ 10/ 2020
  На фото: Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер та голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов Полтавська область першою в Україні отримує в державному Укрексімбанку фінансування за механізмом використання коштів субвенції з державного бюджету на погашення запозичень, залучених для реконструкції дороги обласного значення. 1 жовтня голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов та Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер підписали Меморандум про надання кредиту для капітального ремонту автошляху Чорнухи–Лубни. Рішення про залучення кредиту напередодні було ухвалено депутатами Полтавської обласної ради. «Укрексімбанк бере участь у фінансуванні будівництва та реконструкції автодоріг по усій Україні. Сьогодні ми надаємо 515 мільйонів гривень інвестиційного кредиту строком на 4 роки і раді підставити фінансове плече Полтавщині, виконуючи свою основну місію з підтримки зміцнення економіки. Покращення логістичних шляхів – це розвиток інфраструктури держави та бізнесу експортно-імпортних підприємств, які є нашими основними клієнтами», – зазначив Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер. «Досвід залучення інвестиційних запозичень на таких вигідних умовах для капітального ремонту місцевої дороги – новий для України, і я вірю, він буде успішним! Співпраця з Укрексімбанком допоможе вже до кінця І півріччя 2021 року капітально відремонтувати автошлях Чорнухи–Лубни. Наразі користуватися цією дорогою майже неможливо: жителі Лохвицького і Чорнухинського районів із щонайменше 11 населених пунктів їздять до Полтави через Пирятин, долаючи зайві 85 кілометрів. Реалізація проекту дасть змогу вже з середини наступного року повною мірою користуватися якісною автомобільною дорогою з гарантійним терміном 10 років», – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Цей кредитний проект є першим в Україні і став можливим завдяки змінам, які було прийнято в липні 2020 року до Бюджетного кодексу України. Це дозволило обласним радам здійснювати місцеві внутрішні запозичення та використовувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за рахунок Державного дорожнього фонду) на погашення місцевого боргу за місцевими запозиченнями, які залучили для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності.

На фото: Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер та голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов

Полтавська область першою в Україні отримує в державному Укрексімбанку фінансування за механізмом використання коштів субвенції з державного бюджету на погашення запозичень, залучених для реконструкції дороги обласного значення.

1 жовтня голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов та Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер підписали Меморандум про надання кредиту для капітального ремонту автошляху Чорнухи–Лубни. Рішення про залучення кредиту напередодні було ухвалено депутатами Полтавської обласної ради.

«Укрексімбанк бере участь у фінансуванні будівництва та реконструкції автодоріг по усій Україні. Сьогодні ми надаємо 515 мільйонів гривень інвестиційного кредиту строком на 4 роки і раді підставити фінансове плече Полтавщині, виконуючи свою основну місію з підтримки зміцнення економіки. Покращення логістичних шляхів – це розвиток інфраструктури держави та бізнесу експортно-імпортних підприємств, які є нашими основними клієнтами», – зазначив Голова Правління Укрексімбанку Євген Мецгер.

«Досвід залучення інвестиційних запозичень на таких вигідних умовах для капітального ремонту місцевої дороги – новий для України, і я вірю, він буде успішним! Співпраця з Укрексімбанком допоможе вже до кінця І півріччя 2021 року капітально відремонтувати автошлях Чорнухи–Лубни. Наразі користуватися цією дорогою майже неможливо: жителі Лохвицького і Чорнухинського районів із щонайменше 11 населених пунктів їздять до Полтави через Пирятин, долаючи зайві 85 кілометрів. Реалізація проекту дасть змогу вже з середини наступного року повною мірою користуватися якісною автомобільною дорогою з гарантійним терміном 10 років», – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Цей кредитний проект є першим в Україні і став можливим завдяки змінам, які було прийнято в липні 2020 року до Бюджетного кодексу України. Це дозволило обласним радам здійснювати місцеві внутрішні запозичення та використовувати кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за рахунок Державного дорожнього фонду) на погашення місцевого боргу за місцевими запозиченнями, які залучили для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: