fbpx

Український форум транспортної інфраструктури

04/ 02/ 2020

Для реалізації своєї амбітної Національної транспортної стратегії Україна дотримується принципу використання ДПП і концесійної моделі.

Вже були прийняті заявки на пілотні портові концесії з подальшим портфелем проєктів у інших великих портах. Концесійна модель буде також використовуватися для реалізації проєктів в сферах залізничної інфраструктури, великих і регіональних аеропортів та платних автомобільних доріг. Крім того, МФО виділяють значні обсяги фінансування для підтримки модернізації, а приватний сектор вже бере участь у розробці великих портових проєктів.

Український форум транспортної інфраструктури скликається з метою обговорення всіма основними зацікавленими сторонами, включно з нинішніми і потенційними інвесторами, і демонстрації всіх великих проєктів транспортної інфраструктури, які будуть реалізовані через механізми ДПП і концесій.

Дата та місце проведення: 31.03.2020, Київ, готель Прем’єр Палас

Теми, що підлягають розгляду групою експертів, включають:

  • Аналіз політики і стратегії уряду та шляхів реалізації амбітної Національної транспортної стратегії
  • Вивчення міжнародного досвіду при ухваленні рішень про те, як краще фінансувати і здійснювати великі проєкти в галузі транспортної інфраструктури. Приклади з практики сусідніх країн
  • Огляд пілотних концесій портів – оновлена інформація про стан заявок і про те, як просувається цей процес. Графік наступних 4-х великих концесій
  • Введення концесій на платні дороги. Які часові рамки і які проєкти будуть першими?
  • Які аеропорти, як великі, так і регіональні, будуть передані в концесійне управління і яка модель краща?
  • Поточна діяльність і майбутні плани державних підприємств щодо виходу на міжнародні ринки капіталу. Аналіз підготовки залізниці до проведення міжнародного IPOі настроїв інвесторів на сьогоднішній день
  • Як забезпечити, щоб досвід приватного секторув галузі управління проєктами і фінансової дисципліни міг бути використаний в українських проєктах транспортної інфраструктури?

Не пропустіть унікальну можливість приєднатися до всіх ключових зацікавлених сторін – міністерств, державних відомств і державних підприємств, фінансових інститутів, консультантів, розробників та операторів інфраструктури  –  для актуального і безцінного ознайомлення з основними інфраструктурними проєктами, які розробляються в одній з найбільш динамічних економік Європи.

Компаніям Асоціації надається знижка у розмірі 15%, будь ласка, використовуйте промокод EBA15

Команда Strategy Council займається організацією інвестиційних конференцій для України вже 25 років, і нині портфель включає такі відомі щорічні заходи, як Українське інвестиційне роуд-шоу в Лондоні, Український агропромисловий і продовольчий форум в Роттердамі, Український форум відновлюваних джерел енергії в Лондоні, а також заходи, що охоплюють банківський сектор, нафтогазову промисловість, автомобілебудування та машинобудування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: