Українська компанія Portmone.com запускає оплату в чат-ботах Viber через Google Pay

01/ 12/ 2020
  Слідуючи глобальній стратегії інтеграції платіжних систем в комунікаційні додатки, українська fin-tech компанія Portmone.com розробила технічне рішення для Viber, надавши можливість українським користувачам месенджера здійснювати платежі в чат-ботах. Оплата проводиться через Google Pay або інші мобільні гаманці.  Починаючи з 19 листопада українці зможуть робити покупки одразу у декількох перевірених провайдерах безпосередньо через Viber. Список усіх перевірених чат-ботів доступний в офіційній спільноті Viber Платіжні Viber боти.Розробка даної послуги була запланована спеціально до 10-ї річниці існування Viber, і, завдяки технічним рішенням Portmone.com в якості партнера, Україна стала першою країною, де вона була реалізована. Серед перших партнерів, залучених до проекту Viber: Чат-бот Portmone.com для поповнення рахунку мобільного телефону YASNO для оплати рахунків за електроенергію Оплата послуг Meest Express (незабаром) 104.ua для оплати рахунків за газ (незабаром) Synevo для покриття медичних тестів та інші. Тепер користувачі мають змогу здійснювати платежі за різні товари та послуги безпосередньо в додатку через авторизовані чат-боти, якщо їх банк підтримує таку послугу. Все, що їм потрібно зробити, — це додати кредитну або дебетову картку до власного гаманця смартфона або в Google Pay, і опція оплати стане доступною у всіх перевірених чат-ботах (блакитна  позначка від Viber).  Можливість надавати оплату через Viber доступна і для будь-якого українського бізнесу. Для цього достатньо звернутись до Portmone.com і отримати інструкцію з підключення.  Portmone.com — один з найбільших незалежних сервісів онлайн-платежів і грошових переказів в Україні. Компанія вийшла на ринок в 2002 році, і сьогодні надає свої послуги більш ніж 3 млн. клієнтів. Rakuten Viber є частиною Rakuten Inc., світового лідера в галузі електронної комерції та фінансових послуг. Це офіційний канал звязку ФК “Барселона”, а також офіційний партнер програми обміну миттєвими повідомленнями та дзвінками Golden State Warriors. Глобальна база користувачів Viber має доступ до ряду функцій, таких як приватні чати, відеодзвінки, групові повідомлення, а також новини та спілкування з улюбленими брендами та знаменитостями. Комунікаційна платформа забезпечує своїм користувачам безпечне та вільне середовище для обміну емоціями.

Слідуючи глобальній стратегії інтеграції платіжних систем в комунікаційні додатки, українська fin-tech компанія Portmone.com розробила технічне рішення для Viber, надавши можливість українським користувачам месенджера здійснювати платежі в чат-ботах. Оплата проводиться через Google Pay або інші мобільні гаманці. 

Починаючи з 19 листопада українці зможуть робити покупки одразу у декількох перевірених провайдерах безпосередньо через Viber. Список усіх перевірених чат-ботів доступний в офіційній спільноті Viber “Платіжні Viber боти”.Розробка даної послуги була запланована спеціально до 10-ї річниці існування Viber, і, завдяки технічним рішенням Portmone.com в якості партнера, Україна стала першою країною, де вона була реалізована.

Серед перших партнерів, залучених до проекту Viber:

  • Чат-бот Portmone.com для поповнення рахунку мобільного телефону
  • YASNO для оплати рахунків за електроенергію
  • Оплата послуг Meest Express (незабаром)
  • 104.ua для оплати рахунків за газ (незабаром)
  • Synevo для покриття медичних тестів
  • та інші.

Тепер користувачі мають змогу здійснювати платежі за різні товари та послуги безпосередньо в додатку через авторизовані чат-боти, якщо їх банк підтримує таку послугу. Все, що їм потрібно зробити, це додати кредитну або дебетову картку до власного гаманця смартфона або в Google Pay, і опція оплати стане доступною у всіх перевірених чат-ботах (блакитна  позначка від Viber). 

Можливість надавати оплату через Viber доступна і для будь-якого українського бізнесу. Для цього достатньо звернутись до Portmone.com і отримати інструкцію з підключення. 

Portmone.com один з найбільших незалежних сервісів онлайн-платежів і грошових переказів в Україні. Компанія вийшла на ринок в 2002 році, і сьогодні надає свої послуги більш ніж 3 млн. клієнтів.

Rakuten Viber є частиною Rakuten Inc., світового лідера в галузі електронної комерції та фінансових послуг. Це офіційний канал зв’язку ФК “Барселона”, а також офіційний партнер програми обміну миттєвими повідомленнями та дзвінками Golden State Warriors. Глобальна база користувачів Viber має доступ до ряду функцій, таких як приватні чати, відеодзвінки, групові повідомлення, а також новини та спілкування з улюбленими брендами та знаменитостями. Комунікаційна платформа забезпечує своїм користувачам безпечне та вільне середовище для обміну емоціями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: