fbpx

Ukranian Brunch від національного туристичного бренду Bytsko Travel Group

11/ 05/ 2018
    Декілька років поспіль  Bytsko Travel Group, один із лідерів на ринку ділового туризму України, продовжує свою традицію організовувати спеціальні заходи для партнерів та клієнтів, на яких вони діляться своїм досвідом та лайфхаками. Цього разу компанія вирішила здивувати новим форматом бізнес-зустрічі в етнографічному комплексі «Українське село» – унікальній локації в українському стилі з поєднанням національного колориту. 25 квітня разом з клієнтами та надійним партнером – компанією Hertz, усі гості заходу поринули в світ українських традицій: Відвідали тематичні майстерні Встигли пройти декілька експрес майстер-класів з ковальства та виготовлення традиційних українських ляльок-мотанок Дегустували унікальні настоянки та наливки, виготовлені в «Українському селі» Скуштували смачні пироги Провели презентацію та продемонстрували, як вдало можливо поєднати на івенті український стиль з сучасними інноваційними технологіями, зробити захід клієнта таким, щоб він сподобався та запам’ятався гостям. Але найголовніше – учасники неймовірно гарно провели цей час разом з Bytsko Travel Group та розпочали свій день у колі цікавих людей. Для сучасної компанії важливо не лише надавати послуги, але й підтримувати тісний та дружній зв’язок з людьми і тримати їх у курсі останніх новинок. З 1993 року Bytsko Travel Group є надійним та професійним партнером з досвідом організації бізнес-подорожей і заходів в Україні та за кордоном. За плечима компанії тисячі організованих заходів та понад 300 міжнародних і українських компаній, з якими вони плідно поєднали ділову співпрацю. Приєднуйтесь та будьте в курсі останніх новин івент-індустрії та сфери ділового туризму!
01/

 

Декілька років поспіль  Bytsko Travel Group, один із лідерів на ринку ділового туризму України, продовжує свою традицію організовувати спеціальні заходи для партнерів та клієнтів, на яких вони діляться своїм досвідом та лайфхаками. Цього разу компанія вирішила здивувати новим форматом бізнес-зустрічі в етнографічному комплексі «Українське село» – унікальній локації в українському стилі з поєднанням національного колориту.

25 квітня разом з клієнтами та надійним партнером – компанією Hertz, усі гості заходу поринули в світ українських традицій:

  • Відвідали тематичні майстерні
  • Встигли пройти декілька експрес майстер-класів з ковальства та виготовлення традиційних українських ляльок-мотанок
  • Дегустували унікальні настоянки та наливки, виготовлені в «Українському селі»
  • Скуштували смачні пироги
  • Провели презентацію та продемонстрували, як вдало можливо поєднати на івенті український стиль з сучасними інноваційними технологіями, зробити захід клієнта таким, щоб він сподобався та запам’ятався гостям.

Але найголовніше – учасники неймовірно гарно провели цей час разом з Bytsko Travel Group та розпочали свій день у колі цікавих людей.

Для сучасної компанії важливо не лише надавати послуги, але й підтримувати тісний та дружній зв’язок з людьми і тримати їх у курсі останніх новинок.

З 1993 року Bytsko Travel Group є надійним та професійним партнером з досвідом організації бізнес-подорожей і заходів в Україні та за кордоном. За плечима компанії тисячі організованих заходів та понад 300 міжнародних і українських компаній, з якими вони плідно поєднали ділову співпрацю. Приєднуйтесь та будьте в курсі останніх новин івент-індустрії та сфери ділового туризму!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: