fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Участь у міжнародній виставці Ambiente

07/ 11/ 2023
  Громадська організація Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі за підтримки Програми USAID Конкурентоспроможна економіка України та Міжнародної організації з міграції організовує участь українських підприємств у колективному стенді Oplich на міжнародній виставці Ambiente, що проходитиме 26-30 січня 2024 року у Франкфурті, Німеччина. Ambiente - провідна міжнародна виставка споживчих товарів у світі. В межах виставки демонструється унікальне поєднання ідей і продуктів, а також створюється платформа для формування глобальних тенденцій Подача заявки на участь за посиланням: https://forms.gle/xRqWjPNNaoNaTAMi6 Потенційні учасники - українські підприємства, які керуються жінками або є сімейним бізнесом, з таких індустрій: предмети побуту посуд текстиль ремесла дизайн легка промисловість декор тощо Кількість відібраних учасників: 10 підприємств. Учасники колективного стенду: представлять продукцію широкому колу експертів, дистрибюторів та потенційних споживачів отримають досвід масштабування бізнесу  матимуть змогу залучити до співпраці міжнародних партнерів та інвестиції скористаються можливістю технологічного оновлення виробництва через партнерства з іноземними підприємствами В межах проєкту передбачено співфінансування за рахунок підприємств-учасників (особисті витрати, маркетингові матеріали, розміщення комунікаційних матеріалів тощо). Витрати на стенд, його облаштування та інші напрямки оплачують партнери.

Громадська організація “Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі” за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та Міжнародної організації з міграції організовує участь українських підприємств у колективному стенді Oplich на міжнародній виставці Ambiente, що проходитиме 26-30 січня 2024 року у Франкфурті, Німеччина.

Ambiente – провідна міжнародна виставка споживчих товарів у світі. В межах виставки демонструється унікальне поєднання ідей і продуктів, а також створюється платформа для формування глобальних тенденцій

Подача заявки на участь за посиланням: https://forms.gle/xRqWjPNNaoNaTAMi6

Потенційні учасники – українські підприємства, які керуються жінками або є сімейним бізнесом, з таких індустрій:

 • предмети побуту
 • посуд
 • текстиль
 • ремесла
 • дизайн
 • легка промисловість
 • декор тощо

Кількість відібраних учасників: 10 підприємств.

Учасники колективного стенду:

 • представлять продукцію широкому колу експертів, дистриб’юторів та потенційних споживачів
 • отримають досвід масштабування бізнесу 
 • матимуть змогу залучити до співпраці міжнародних партнерів та інвестиції
 • скористаються можливістю технологічного оновлення виробництва через партнерства з іноземними підприємствами

В межах проєкту передбачено співфінансування за рахунок підприємств-учасників (особисті витрати, маркетингові матеріали, розміщення комунікаційних матеріалів тощо). Витрати на стенд, його облаштування та інші напрямки оплачують партнери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: