fbpx

Цифрові технології від АББ зміцнюють оцінку перевірки стану електромережі Китаю

26/ 09/ 2019

Ще одна величезна електромережа впроваджує програмне рішення прогнозованого техобслуговування для вдосконалення критично важливого обладнання

Компанія China Southern Power Grid (CSG), друга серед найбільших електромереж Китаю, що обслуговує понад 250 млн. людей, обрала рішення управління продуктивністю активів ABB Ability™ Ellipse® Asset Performance Management (APM), щоб підвищити робочу ефективність та продовжити довговічність обладнання своєї електромережі. Це програмне рішення прогнозованого техобслуговування дозволить відстежувати дані у режимі реального часу на основі продуктивності трансформаторів та іншого критично важливого обладнання електромережі, що можна ретельно проаналізувати для прогнозування безперервної роботи обладнання та потреб в оновленні.

«Програмне забезпечення Ability Ellipse APM від АББ інтегрується з існуючою системою оцінки компанії CSG і, окрім забезпечення пріоритетності техобслуговування та оновлення активів, допомагає оптимізувати утилізацію обладнання, знижуючи витрати на техобслуговування та знижуючи ризик збоїв у роботі системи та виходу обладнання з ладу, – зазначив Массімо Даніелі, керуючий директор бізнес-юніту АББ «Автоматизація електричних мереж», що є частиною бізнес-напряму «Енергетичні мережі» компанії. – Технологічні та програмні рішення бізнес-напряму АББ «Енергетичні мережі» розроблені так, щоб забезпечувати створення більш потужної, інтелектуальної та екологічно чистої електромережі, що також йде пліч-о-пліч зі стратегією CSG створити інтелектуальну, ефективну, надійну, екологічно чисту та сучасну електромережу для прямої та відчутної користі мільйонів Китайських споживачів».

Компанія CSG є власником електромереж у китайських провінціях Гуандун, Гуансі, Юньнань, Гуйчжоу та Хайнань – з зоною обслуговування понад мільйон квадратних кілометрів – що за розміром дорівнює Єгипту. Компанія також підтримує певні енергетичні потреби сусідніх країн, таких як В’єтнам, Лаос та М’янма. За прогнозами, споживання електроенергії в Азії у найближчі роки зростатиме по експоненті,отже надійна оцінка критично важливого обладнання для енергетики стає надважливою. Компанія АББ допомагає у цьому ключовому завданні, розширюючи існуючі технології за допомогою інтелектуальних рішень.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: