Цифрова трансформація в бізнесі та державному секторі

15/ 04/ 2019

KPMG в Україні спільно з Київським відділенням глобальної професійної асоціації ISACA запрошують вас взяти участь у семінарі, присвяченому цифровій трансформації в бізнесі та державному секторі, стандартам та кращим практикам в управлінні ІТ

Дата: 23 квітня 2019 року
Початок реєстрації: 9:30
Тривалість заходу: з 10:00 до 13:00
Місце: офіс KPMG в Україні, вул. Московська, 32/2, БЦ «Сенатор», 16 поверх

На семінарі ви дізнаєтесь про те, як технології допомагають підтримувати та формувати бізнес-стратегію організації, як забезпечити ефективне та відповідальне використання ресурсів, які бувають ризики, пов’язані з ІТ, і як їх ефективно контролювати. Ми також розкажемо про стандарти, включаючи, COBIT, які дозволяють створювати ефективні процеси ІТ-управління і підвищують готовність організацій до цифрової трансформації. На прикладі реальних кейсів спікери продемонструють застосування інструментів управління ІТ, які вможливлюють цифрову трансформацію.

Програма

Блок 1: Приклади цифрової трансформації в бізнесі та державному секторі
Блок 2: Готовність організацій до цифрової трансформації. Система управління, навички та приклади інструментів: цифрова / ІТ стратегія, закупівлі ІТ
Блок 3: Стандарти та кращі практики в управлінні ІТ: COBIT 2019 та  інші

Кому буде цікавий семінар?

CEO, керівникам, відповідальним за дігіталізацію, розвиток ІТ в організаціях або за контроль ІТ, CIO, керівникам функцій, які тісно взаємодіють з ІТ, відповідальним за такі напрямки як закупівлі або управління ризиками в сфері ІТ.

Спікери

Олексій Янковський, віце-президент з ІТ-управління, Київське відділення ISACA. Має 20-річний міжнародний досвід в сфері ІТ-управління та Кібербезпеки, очолював ІТ-функцію великого фінансово-промислового холдингу в ролі CIO. Розробляв та впроваджував ІТ-стратегію для найбільших організацій в регіоні. Має міжнародну сертифікацію в сфері корпоративного ІТ-управління, та кібербезпеки (CGEIT, CISM, CSF Fundamentals)

Анастасія Конопльова, президент Київського відділення ISACA, магістр економіки (економічна кібернетика),  має більш ніж 12-річний досвід аудиту та консалтингу з ризиків, управління інформаційними технологіями та інформаційною безпекою, міжнародну сертифікація в сфері ІТ-аудиту (CISA).

Максим Батуренко, менеджер, відділ управління ризиками KPMG в Україні, Має більш ніж 12-річний досвід у сфері внутрішнього аудиту і аудиту даних, а також послуг, пов’язаних з оцінкою ризиків та комплаєнсу. Максим спеціалізується на таких напрямках як внутрішній аудит, аудит ІТ, консультування з ризиків, аналітика даних. Має міжнародну сертифікацію в сфері ІТ-аудиту (CISA).

Умови участі

Участь в семінарі безкоштовна і здійснюється на підставі реєстрації, підтвердженої організатором. Реєструйтеся за посиланням до 22 квітня 2019 року. З будь-яких питань просимо звертатися до Олени Мардаль: +380 67 797 2529, omardal@kpmg.ua

Будемо раді бачити вас на нашому семінарі!

www.kpmg.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: