fbpx

Тренінги з енергоефективності онлайн від експертів ТОВ «ЯСНО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ» спільно з GIZ

29/ 07/ 2020

Енергоефективність – наразі це просто тренд у промисловості та побуті, а вимога часу. Енергоефективність – це, в першу чергу, ефективне використання енергетичних ресурсів, використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення будівель або технологічних процесів на виробництві. Енергоефективністю займатись ніколи не рано і ніколи не пізно, нею потрібно перейматись постійно, щоб це стало звичкою кожного дня і на роботі і в побуті.

Ми запрошуємо до безкоштовної участі у тренінгах з енергоефективності (ЕЕ) в онлайн у якості слухачів вебінарів, які будуть проводити експерти ТОВ «ЯСНО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ» спільно з GIZ.

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ – державна організація Федеративної Республіки Німеччини, яка діє за дорученням уряду ФРН, Європейської комісії, структур ООН та інших міжнародних організацій у більш ніж 130 країнах світу та реалізує проекти міжнародної технічної допомоги у різних галузях.

Пропонуємо наступні теми вебінарів:

Як покращити EE – вебінар I: Потенціал та необхідні дії

  • Вступ до ЕЕ (потенціал енергозбереження та необхідні дії на рівні підприємства);
  • Практичні кроки до ЕЕ (наприклад, енергетичний аудит, моніторинг енергії, управління енергією відповідно до ISO 50001);

Як покращити ЕЕ – вебінар II: Технічні параметри

  • Конкретні заходи з енергозбереження та ЕЕ, рекомендовані для підприємств (ЕЕ заходи та технології);

Як покращити EE – вебінар III: Практичне застосування

  • Належна практика економічно ефективних заходів ЕЕ на рівні підприємства (факти та цифри щодо проектів та заходів на конкретних підприємствах на основі досвіду та, зокрема, результатів оцінювання звітів про енергетичний аудит).

Наприкінці кожного вебінару учасникам пропонується скласти онлайн-тест (анкету) та надати свої відгуки щодо тренінгу (додаткові запитання, включені до анкети).

Всі веб-семінари в рамках цього завдання підрядник проводить на програмній платформі MS-Teams.

Учасникам, які пройшли онлайн-тест на кожному з 3-х вебінарів I-III поспіль, видається сертифікат про успішну участь. Сертифікат буде підписаний від GIZ та ЯСНО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ.

Термін дії та орієнтовні етапи:

  • Проведення вебінарів: серпень-вересень 2020 року;
  • Моніторинг: вересень-середина листопада 2020 року;
  • Семінар з оцінювання: Кінець листопада-середина грудня 2020 року.

Листи-заявки (довільна форма) на участь у вебінарах просимо надсилати на адресу KonoplenkoVS@yasno.com.ua, вказавши контактні данні учасників тренінгів (ПІБ, компанія, e-mail, тел.).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: