fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг з Управління постачальниками від IPSM (є ПРОМО-код!) 

13/ 05/ 2024
  Чому варто пройти цей тренінг? Цей тренінг від IPSM створений практиками, які на своїми власному досвіді знають, що таке управління постачальниками та як досягати цілей в ефективній співпраці з партнерами.  Кожен із зіркових тренерів-практиків  має за плечима величезний досвід в управлінні постачальниками та надасть вам практичні інструменти, які ви зможете застосовувати вже наступного дня.  Де і коли?  Де: Онлайн, можна займатися будь-де.  Дати проведення: 04.06.2024-27.06.2024  Кількість занять: 8 модулів.  Час занять: 17.30 – 19.30 за Київським часом.  Дні занять: вівторок і четвер.  У результаті тренінгу учасники:  Дізнаються про інструменти управління постачальниками.  Навчаться використовувати різні підходи в сегментації і аналізі постачальників і ринків. Дізнаються, як застосувати матрицю Краліча по відношенню до постачальників.  Отримають методи та інструменти оцінки діяльності постачальників.  Зможуть проводити аудит постачальників.  Ознайомляться з підходами в постановці KPI постачальникам.  Ознайомляться з системою управління ризиками постачальників.  Зможуть складати матрицю ризиків та оцінювати фінансову спроможність постачальників.  Для кого буде корисно?  Професіоналів в закупівлях  Професіоналів в ланцюгу постачання (Supply Chain)  Керівників відділів, які працюють з відділами закупівель і ланцюгом постачання  Всіх, хто хоче підвищити свою кваліфікацію в управління постачальниками  ВАЖЛИВО! Кількість місць на тренінгу “Управління постачальниками” обмежена! Набираємо групу ≈ 20 людей.  Протягом занять усі учасники вивчатимуть інструменти, підходи, методи та одразу їх використовуватимуть. Робота відбуватиметься в невеликих групах. Ми дамо шаблони, з якими ви зможете працювати вже наступного дня після тренінгу. Навчання буде побудовано на живих бізнес-кейсах з реального бізнесу.  Ви можете використати свій промокод eba зі знижкою 10% при реєстрації.  Реєстрація та детальна програма за посиланням:  https://ip-sm.com/supplier-management-training-online/ 

Чому варто пройти цей тренінг? Цей тренінг від IPSM створений практиками, які на своїми власному досвіді знають, що таке управління постачальниками та як досягати цілей в ефективній співпраці з партнерами. 

Кожен із зіркових тренерів-практиків  має за плечима величезний досвід в управлінні постачальниками та надасть вам практичні інструменти, які ви зможете застосовувати вже наступного дня. 

Де і коли? 

Де: Онлайн, можна займатися будь-де. 

Дати проведення: 04.06.2024-27.06.2024 

Кількість занять: 8 модулів. 

Час занять: 17.30 – 19.30 за Київським часом. 

Дні занять: вівторок і четвер. 

У результаті тренінгу учасники: 

 • Дізнаються про інструменти управління постачальниками. 
 • Навчаться використовувати різні підходи в сегментації і аналізі постачальників і ринків. Дізнаються, як застосувати матрицю Краліча по відношенню до постачальників. 
 • Отримають методи та інструменти оцінки діяльності постачальників. 
 • Зможуть проводити аудит постачальників. 
 • Ознайомляться з підходами в постановці KPI постачальникам. 
 • Ознайомляться з системою управління ризиками постачальників. 
 • Зможуть складати матрицю ризиків та оцінювати фінансову спроможність постачальників. 

Для кого буде корисно? 

 • Професіоналів в закупівлях 
 • Професіоналів в ланцюгу постачання (Supply Chain) 
 • Керівників відділів, які працюють з відділами закупівель і ланцюгом постачання 
 • Всіх, хто хоче підвищити свою кваліфікацію в управління постачальниками 

ВАЖЛИВО! Кількість місць на тренінгу “Управління постачальниками” обмежена! Набираємо групу ≈ 20 людей. 

Протягом занять усі учасники вивчатимуть інструменти, підходи, методи та одразу їх використовуватимуть. Робота відбуватиметься в невеликих групах. Ми дамо шаблони, з якими ви зможете працювати вже наступного дня після тренінгу. Навчання буде побудовано на живих бізнес-кейсах з реального бізнесу. 

Ви можете використати свій промокод eba зі знижкою 10% при реєстрації. 

Реєстрація та детальна програма за посиланням: 

https://ip-sm.com/supplier-management-training-online/ 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: