fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Торгові війни: мистецтво захисту

25/ 08/ 2021
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» та Європейська Бізнес Асоціація запрошують до обговорення найактуальніших питань у сфері міжнародної торгівлі на конференції «Торгові війни: мистецтво захисту». Конференція відбудеться 5 жовтня 2021 року в готелі Hyatt Regency Kyiv (вулиця Алли Тарасової, 5, м. Київ) та онлайн. У фокусі конференції: Спеціальна доповідь «Пріоритети України в процесі перегляду Угоди про Асоціацію з ЄС» Сесія 1. HARDtalk. Зовнішньоекономічні вектори України Сесія 2. EXPERtTalk. Торгова (само-) ізоляція Спікери: Ольга СТЕФАНІШИНА, Віце-премєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарас КАЧКА, заступник Міністра економіки України — Торговий представник України Сергій ТЕЛЕНИК, заступник Міністра економіки Анжеліка КОНОПЛЯНКО, заступниця Голови Антимонопольного комітету України — державна уповноважена Андрій ЛИТВИН, заступник директор Офісу просування експорту Світлана МИХАЙЛОВСЬКА, заступник директора Європейської Бізнес Асоціації Назар БОБИЦЬКИЙ, директор Брюссельського офісу UBTA Олександр Домбровський, голова правління спілки Global 100RE Ukraine, президент МХП Еко Енерджи Станіслав ЗІНЧЕНКО, директор GMK Center Модератор – Олена Омельченко, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». Участь у заході безкоштовна за умови підтвердження попередньої реєстрації до 3 жовтня 2021 року. Будь ласка, для реєстрації перейдіть за посиланням: https://tradewar2021.ticketforevent.com Кількість місць обмежена. Організатори залишають за собою право зупинити реєстрацію раніше у разі вичерпання ліміту місць.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» та Європейська Бізнес Асоціація запрошують до обговорення найактуальніших питань у сфері міжнародної торгівлі на конференції «Торгові війни: мистецтво захисту». Конференція відбудеться 5 жовтня 2021 року в готелі Hyatt Regency Kyiv (вулиця Алли Тарасової, 5, м. Київ) та онлайн.

У фокусі конференції:

 • Спеціальна доповідь «Пріоритети України в процесі перегляду Угоди про Асоціацію з ЄС»
 • Сесія 1. HARDtalk. Зовнішньоекономічні вектори України
 • Сесія 2. EXPERtTalk. Торгова (само-) ізоляція

Спікери:

 • Ольга СТЕФАНІШИНА, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
 • Тарас КАЧКА, заступник Міністра економіки України — Торговий представник України
 • Сергій ТЕЛЕНИК, заступник Міністра економіки
 • Анжеліка КОНОПЛЯНКО, заступниця Голови Антимонопольного комітету України — державна уповноважена
 • Андрій ЛИТВИН, заступник директор Офісу просування експорту
 • Світлана МИХАЙЛОВСЬКА, заступник директора Європейської Бізнес Асоціації
 • Назар БОБИЦЬКИЙ, директор Брюссельського офісу UBTA
 • Олександр Домбровський, голова правління спілки Global 100RE Ukraine, президент МХП Еко Енерджи
 • Станіслав ЗІНЧЕНКО, директор GMK Center

Модератор – Олена Омельченко, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери».

Участь у заході безкоштовна за умови підтвердження попередньої реєстрації до 3 жовтня 2021 року. Будь ласка, для реєстрації перейдіть за посиланням: https://tradewar2021.ticketforevent.com

Кількість місць обмежена. Організатори залишають за собою право зупинити реєстрацію раніше у разі вичерпання ліміту місць.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: