fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стипендіальна програма Великої Британії Сhevening в Україні

11/ 10/ 2021
  Місія Chevening – підтримувати амбіційних лідерів з різних країн світу, надаючи їм повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми, а також MBA), покриваючи витрати на навчання, проживання, транспорт і візу – і також пропонуючи різноманітні можливості для випускників (в Україні чівнерів вже близько 450, а у всьому світі – більше 50000!). Немає обмежень щодо віку і спеціальності кандидатів, тож стипендіатами/ками стають представники різних сфер – STEM, бізнес, креативні індустрії, мистецтво, право, медицина і т.д. Стипендіати самостійно обирають місце навчання – а це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, King’s College та інші престижні університети Британії швидко стають для них реальністю. Вимоги до кандидатів прості: наявність диплому бакалавра, мінімум двох років досвіду роботи (волонтерства, стажування теж враховуються), лідерський потенціал і хороше знання англійської мови. Період подачі заявки до 2-го листопада. Сайт програми: https://www.chevening.org/scholarship/ukraine/ Також, ви можете переглянути вебінар про програму з цьогорічними стипендіатами – запис на сторінці Посольства у Facebook або у презентації: Переглянути презентацію Контактна особа: Юлія Кондрушенко, Yuliia.Kondrushenko@fcdo.gov.uk

Місія Chevening – підтримувати амбіційних лідерів з різних країн світу, надаючи їм повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило, це однорічні магістерські програми, а також MBA), покриваючи витрати на навчання, проживання, транспорт і візу – і також пропонуючи різноманітні можливості для випускників (в Україні чівнерів вже близько 450, а у всьому світі – більше 50000!).

Немає обмежень щодо віку і спеціальності кандидатів, тож стипендіатами/ками стають представники різних сфер – STEM, бізнес, креативні індустрії, мистецтво, право, медицина і т.д. Стипендіати самостійно обирають місце навчання – а це означає, що Oxford, Cambridge, LSE, Kings College та інші престижні університети Британії швидко стають для них реальністю. Вимоги до кандидатів прості: наявність диплому бакалавра, мінімум двох років досвіду роботи (волонтерства, стажування теж враховуються), лідерський потенціал і хороше знання англійської мови.

Період подачі заявки до 2-го листопада.

Сайт програми: https://www.chevening.org/scholarship/ukraine/

Також, ви можете переглянути вебінар про програму з цьогорічними стипендіатами – запис на сторінці Посольства у Facebook або у презентації:

Переглянути презентацію

Контактна особа: Юлія Кондрушенко, Yuliia.Kondrushenko@fcdo.gov.uk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: