fbpx

Стартуйте з нами! Укрексімбанк знижує тарифи для нових клієнтів МСБ

17/ 04/ 2020
  Бізнесу зараз нелегко. Тому державний Укрексімбанк розробив спеціальні продукти для малих та середніх підприємців, що дозволять їм суттєво економити на вартості обслуговування, оскільки ми розуміємо важливість оптимізації витрат сьогодні. Тож ви новий клієнт – юридична особа? Тоді для вас – тарифний пакет «Старт», в рамках якого перший місяць обслуговування становить лише 1 гривню. До цієї пакетної пропозиції включено інтернет-банкінг та 5 платежів за межі банку. Ви – компанія або приватний підприємець і хочете вести зовнішньоекономічну діяльність? Легко – відкривайте рахунок згідно з тарифним пакетом «ЕХІМ». Це дозволить за мінімальну плату отримати не лише основний набір банківських послуг та дистанційних сервісів, але й 10 безкоштовних платежів за межі банку та вигідні  тарифи на здійснення валютних операцій – від 0,1% суми операції. «Всі наші продукти та сервіси – унікальні для бізнесу, як внутрішнього, так міжнародного масштабів, – зазначив начальник Управління малого та середнього бізнесу АТ «Укрексімбанк» Владлен Дєдков. – Саме для стимулювання реального сектору економіки ми знижуємо тарифи та сподіваємося, що це стане корисною перевагою для наших нових клієнтів МСБ». Ще одним нововведенням є спеціальна пропозиція для приватних осіб-підприємців. Укрексімбанк, який раніше ототожнювався з великими  корпоративними клієнтами, відтепер створює комфортні умови комплексного обслуговування також для індивідуального бізнесу. Головні переваги тарифного пакету «Підприємець» – безкоштовне відкриття поточного мультивалютного рахунку, низька вартість щомісячного обслуговування, безкоштовне зарахування заробітної плати в рамках зарплатного проекту та знижені тарифи за видачу готівки. Як фінансова установа з надійною репутацією, багаторічним досвідом та ефективною антикризовою практикою державний Укрексімбанк готовий підтримати малий та середній бізнес і сприяти його подальшому розвитку.

Бізнесу зараз нелегко. Тому державний Укрексімбанк розробив спеціальні продукти для малих та середніх підприємців, що дозволять їм суттєво економити на вартості обслуговування, оскільки ми розуміємо важливість оптимізації витрат сьогодні.

Тож ви новий клієнт – юридична особа? Тоді для вас – тарифний пакет «Старт», в рамках якого перший місяць обслуговування становить лише 1 гривню. До цієї пакетної пропозиції включено інтернет-банкінг та 5 платежів за межі банку.

Ви – компанія або приватний підприємець і хочете вести зовнішньоекономічну діяльність? Легко – відкривайте рахунок згідно з тарифним пакетом «ЕХІМ». Це дозволить за мінімальну плату отримати не лише основний набір банківських послуг та дистанційних сервісів, але й 10 безкоштовних платежів за межі банку та вигідні  тарифи на здійснення валютних операцій – від 0,1% суми операції.

«Всі наші продукти та сервіси – унікальні для бізнесу, як внутрішнього, так міжнародного масштабів,зазначив начальник Управління малого та середнього бізнесу АТ «Укрексімбанк» Владлен Дєдков. – Саме для стимулювання реального сектору економіки ми знижуємо тарифи та сподіваємося, що це стане корисною перевагою для наших нових клієнтів МСБ».

Ще одним нововведенням є спеціальна пропозиція для приватних осіб-підприємців. Укрексімбанк, який раніше ототожнювався з великими  корпоративними клієнтами, відтепер створює комфортні умови комплексного обслуговування також для індивідуального бізнесу. Головні переваги тарифного пакету «Підприємець» – безкоштовне відкриття поточного мультивалютного рахунку, низька вартість щомісячного обслуговування, безкоштовне зарахування заробітної плати в рамках зарплатного проекту та знижені тарифи за видачу готівки.

Як фінансова установа з надійною репутацією, багаторічним досвідом та ефективною антикризовою практикою державний Укрексімбанк готовий підтримати малий та середній бізнес і сприяти його подальшому розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: