fbpx

Standard One – це високі стандарти будівництва та унікальний формат

26/ 04/ 2019
  Standard One - це високодохідна та ліквідна нерухомість, яка дає змогу ефективно розмістити вільні кошти або сформувати надійний фінансовий резерв. Наша компанія створена для втілення в життя найбільш прогресивних, інноваційних та амбітних проектів у сфері девелопменту. Standard One входить до складу KDD. Наші об’єкти вже стали візитівками Києва: PecherSKY, Diplomat Hall, Vvedensky, Botanic Towers. Унікальність проекту ​Standard One ВДНГ в тому, що квартири реалізовані відразу з дизайнерським ремонтом, меблями і необхідною побутовою технікою. S1 повністю бере на себе управління комплексом. Завдяки цьому, для всіх жителів буде доступний консьєрж сервіс готельного рівня. На сьогодні це перший житловий комплекс в Україні, який пропонує клієнту подібний формат. Наразі, в процесі будівництва інноваційний апарт-готель Standard One Terminal на  південному залізничному вокзалі в Києві. Нас відрізняють високі стандарти будівництва та унікальний формат: приміщення повністю готові до житла або комерційного використання — з дизайнерським ремонтом та побутовою технікою. 

Standard One – це високодохідна та ліквідна нерухомість, яка дає змогу ефективно розмістити вільні кошти або сформувати надійний фінансовий резерв. Наша компанія створена для втілення в життя найбільш прогресивних, інноваційних та амбітних проектів у сфері девелопменту. Standard One входить до складу KDD. Наші об’єкти вже стали візитівками Києва: PecherSKY, Diplomat Hall, Vvedensky, Botanic Towers.

Унікальність проекту ​Standard One ВДНГ в тому, що квартири реалізовані відразу з дизайнерським ремонтом, меблями і необхідною побутовою технікою. S1 повністю бере на себе управління комплексом. Завдяки цьому, для всіх жителів буде доступний консьєрж сервіс готельного рівня. На сьогодні це перший житловий комплекс в Україні, який пропонує клієнту подібний формат.

Наразі, в процесі будівництва інноваційний апарт-готель Standard One Terminal на  південному залізничному вокзалі в Києві. Нас відрізняють високі стандарти будівництва та унікальний формат: приміщення повністю готові до житла або комерційного використання — з дизайнерським ремонтом та побутовою технікою. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: