fbpx

SPENSER & KAUFFMANN (SPENSERS) рекомендована у шести ключових практиках вищим рівнем відзнаки LEGAL 500 EMEA, 2019

16/ 04/ 2019
  SPENSERS рекомендовані у всіх сферах права, які є ключовими для компанії. SPENSERS у 2019 році відзначена у другому рівні (Tier 2) у практиці банківського та фінансового права. Професійні досягнення компанії прокоментовані як: «уважне ставлення, високий рівень юридичної консультації та професійних знань, довіра у вирішенні складних юридичних проблем». Також SPENSERS рекомендована серед ведучих юридичних фірм на ринку України в практиках комерційного, корпоративного права та у сфері злиття та поглинання (Tier 3), у практиці судового процесу та вирішення спорів (Tier 3), у практиці приватних клієнтів (Tier 3), будівництва та нерухомості (Tier 3), податкового права (Tier 3). Валентин Загарія, керуючий партнер, був відзначений в практиці банківського та фінансового права, практиці комерційного, корпоративного права та у сфері злиття та поглинання, а також у практиці приватних клієнтів, будівництва та нерухомості. Микола Ліхачов, партнер та керівник практики банківського та фінансового права, Сергій Пушко, партнер та керівник практики судового процесу та вирішення спорів, Ігор Чернишенко, керівник практики корпоративного права та M&A, відзначені у рейтингу індивідуальними рекомендаціями як високопрофесійні експерти у своїх сферах практик.

SPENSERS рекомендовані у всіх сферах права, які є ключовими для компанії.

SPENSERS у 2019 році відзначена у другому рівні (Tier 2) у практиці банківського та фінансового права. Професійні досягнення компанії прокоментовані як: «уважне ставлення, високий рівень юридичної консультації та професійних знань, довіра у вирішенні складних юридичних проблем».

Також SPENSERS рекомендована серед ведучих юридичних фірм на ринку України в практиках комерційного, корпоративного права та у сфері злиття та поглинання (Tier 3), у практиці судового процесу та вирішення спорів (Tier 3), у практиці приватних клієнтів (Tier 3), будівництва та нерухомості (Tier 3), податкового права (Tier 3).

Валентин Загарія, керуючий партнер, був відзначений в практиці банківського та фінансового права, практиці комерційного, корпоративного права та у сфері злиття та поглинання, а також у практиці приватних клієнтів, будівництва та нерухомості. Микола Ліхачов, партнер та керівник практики банківського та фінансового права, Сергій Пушко, партнер та керівник практики судового процесу та вирішення спорів, Ігор Чернишенко, керівник практики корпоративного права та M&A, відзначені у рейтингу індивідуальними рекомендаціями як високопрофесійні експерти у своїх сферах практик.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: