fbpx

Spenser & Kauffmann консультує китайську компанію щодо інвестиційного проекту в Україні

30/ 01/ 2018
  Spenser & Kauffmann виступила юридичним консультантом китайського інвестора YUYUE HOME TEXTILE СО. LTD – однієї з найбільших китайських текстильних компаній, яка здійснює виробництво та переробку льону, а також виробництво та продаж текстильної продукції – з питань структурування бізнесу в Україні. Команда Spenser & Kauffmann консультувала YUYUE HOME TEXTILE щодо створення оптимальної структури виходу на український ринок, корпоративного структурування бізнесу, фінансування проекту, а також юридичного аудиту ряду об’єктів нерухомості в центрі Києва для організації роздрібної мережі. YUYUE HOME TEXTILE планує запуск роздрібної мережі в Україні на 2018-2020 рр. та розглядає Україну як зручний майданчик для розвитку бізнесу компанії у європейському регіоні. Команда Spenser & Kauffmann, яка супроводжувала угоду, включала керуючого партнера Валентина Загарія та партнера Ігоря Чернишенко. Про Spenser & Kauffmann Spenser & Kauffmann має більш ніж 11 років досвіду консультування клієнтів з корпоративного структурування та реструктуризації, а також супроводу інвестиційних проектів. За результатами щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2017» юридична компанія Spenser & Kauffmann увійшла в ТОП-20 кращих юридичних фірм України.

Spenser & Kauffmann виступила юридичним консультантом китайського інвестора YUYUE HOME TEXTILE СО. LTD – однієї з найбільших китайських текстильних компаній, яка здійснює виробництво та переробку льону, а також виробництво та продаж текстильної продукції – з питань структурування бізнесу в Україні.

Команда Spenser & Kauffmann консультувала YUYUE HOME TEXTILE щодо створення оптимальної структури виходу на український ринок, корпоративного структурування бізнесу, фінансування проекту, а також юридичного аудиту ряду об’єктів нерухомості в центрі Києва для організації роздрібної мережі.

YUYUE HOME TEXTILE планує запуск роздрібної мережі в Україні на 2018-2020 рр. та розглядає Україну як зручний майданчик для розвитку бізнесу компанії у європейському регіоні.

Команда Spenser & Kauffmann, яка супроводжувала угоду, включала керуючого партнера Валентина Загарія та партнера Ігоря Чернишенко.

Про Spenser & Kauffmann

Spenser & Kauffmann має більш ніж 11 років досвіду консультування клієнтів з корпоративного структурування та реструктуризації, а також супроводу інвестиційних проектів. За результатами щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2017» юридична компанія Spenser & Kauffmann увійшла в ТОП-20 кращих юридичних фірм України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: