fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Щорічний благодійний вечір та тихий аукціон на підтримку Українського Католицького Університету

18/ 11/ 2021
  Запрошуємо стати частиною вишуканого Щорічного благодійного вечора та тихого аукціону на підтримку Українського Католицького Університету! У прекрасній, піднесеній атмосфері довіри і щедрості, яка панує в цей день, підтримаймо розвиток УКУ й талановитих студентів. Дата: 4 грудня 2021 Місце: Київ, готель Інтерконтиненталь Початок: 17:00 У програмі: Коктейль Тихий та гучний аукціон Святкова вечеря та виступ запрошених гостей Почесними промовцями Вечора будуть Борис Ґудзяк — президент УКУ, архієпископ і митрополит філадельфійський у США та Ада Роговцева - Народна артистка України, Герой України, Лауреатка Шевченківської премії. Запалюватимуть вечірню сцену “Bozhyk Duo” — інструментальний проєкт талановитого подружжя віртуозів Олександра та Юлії Божик. Благодійний внесок на участь у Вечорі — 10 000 грн. Прийняти запрошення: https://forms.gle/gp52pgrZvwCqk4N5A Для отримання додаткової інформації напишіть нам: development@ucu.edu.ua або зателефонуйте +380976628004 Довідка: Щорічний благодійний вечір в Києві – традиційний захід на підтримку талановитих студентів та викладачів Українського католицького університету, який відбувається з 2008 року. Благодійний вечір організовує коло київських приятелів УКУ серед яких успішні підприємці, громадські активісти та представники освіти і культури. Традиційними заходами є тихий аукціон творів мистецтва і лотерея, лоти для якої надають посольства, приватні меценати та компанії.

Запрошуємо стати частиною вишуканого Щорічного благодійного вечора та тихого аукціону на підтримку Українського Католицького Університету! У прекрасній, піднесеній атмосфері довіри і щедрості, яка панує в цей день, підтримаймо розвиток УКУ й талановитих студентів.

Дата: 4 грудня 2021

Місце: Київ, готель Інтерконтиненталь

Початок: 17:00

У програмі:

  • Коктейль
  • Тихий та гучний аукціон
  • Святкова вечеря та виступ запрошених гостей

Почесними промовцями Вечора будуть Борис Ґудзяк — президент УКУ, архієпископ і митрополит філадельфійський у США та Ада Роговцева – Народна артистка України, Герой України, Лауреатка Шевченківської премії.

Запалюватимуть вечірню сцену “Bozhyk Duo” — інструментальний проєкт талановитого подружжя віртуозів Олександра та Юлії Божик.

Благодійний внесок на участь у Вечорі — 10 000 грн.

Прийняти запрошення: https://forms.gle/gp52pgrZvwCqk4N5A

Для отримання додаткової інформації напишіть нам: development@ucu.edu.ua або зателефонуйте +380976628004

Довідка:

Щорічний благодійний вечір в Києві – традиційний захід на підтримку талановитих студентів та викладачів Українського католицького університету, який відбувається з 2008 року. Благодійний вечір організовує коло київських приятелів УКУ серед яких успішні підприємці, громадські активісти та представники освіти і культури. Традиційними заходами є тихий аукціон творів мистецтва і лотерея, лоти для якої надають посольства, приватні меценати та компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: