SHEN провела тренінг для співробітників в В.А.Т. Прилуки

28/ 02/ 2019

Сучасному бізнесу доводиться непросто – його розвиток відбувається в високо конкурентному середовищі і для того, щоб бути кращим на ринку, недостатньо продавати просто хороші товари або надавати якісні послуги. Одним з найбільш потужних інструментів в наш час став сервіс, високого рівня якого можна досягти тільки за рахунок кваліфікованого персоналу.

В рамках програми «Внутрішнього навчання», 20-21 лютого 2019 року проведено тренінг для співробітників інженерно-технічного персоналу компанії SHEN, який щодня надає послуги із забезпечення інженерно-технологічних мереж В.А.Т. «ПРИЛУКИ».

Програма тренінгу включала в себе 3 блоки:

Знайомство з корпоративною культурою компанії

В основі будь-якого успішного бізнесу лежить здорова, заснована на спільних цінностях корпоративна культура. В рамках першого блоку співробітників познайомили з корпоративною культурою, так, як вона і тільки вона визначає ставлення людей до роботи, стиль і ефективність командної діяльності, задоволеність від виконуваних завдань, атмосферу в колективі, відносини з клієнтами і партнерами і, в кінцевому рахунку, успіх фірми.

Стандарти компанії

Стандарти обслуговування клієнтів є частиною “Стандартів роботи персоналу” і повністю регламентують порядок роботи співробітників, що мінімізує допущені помилки при обслуговуванні. “Фірмовий” стиль обслуговування забезпечує впізнаваність компанії. Керівники не з чуток знають, що кожен співробітник успішний по-своєму, але настає час, коли хороші працівники залишають компанію і разом з ними йде і кращий досвід. Навчання стандартам наших фахівців, дозволило уникнути витоку кращих практик обслуговування. Зафіксована в форматі правил, інформація доноситься від керівника до співробітника, тим самим зберігаючи незмінну якість сервісу.

Клієнтоорієнтований сервіс

Основною умовою успішного розвитку бізнесу стає його підвищену увагу до потреб клієнтів та розробка ряду технологій управління взаємовідносинами. Головний акцент в третьому блоці був зроблений на те, що кожен співробітник у компанії бере участь у розвитку клієнта, а клієнт – головна людина в компанії. Якість обслуговування може визначати тільки клієнт. Важливість роботи з запереченнями і критикою важко переоцінити. В ході семінару особливу увагу було приділено виникненню важких ситуацій і алгоритму їх вирішення.

Ми розуміємо, що компанія, яка обрала шлях активного і постійного підвищення компетенцій своїх співробітників, неодмінно буде займати лідируючі позиції на ринку. Важливо пам’ятати, що грамотний і добре підготовлений персонал – головний двигун нашого бізнесу.

Джерело: https://shen.ua/ua/SHEN_provela_trening_dlya_priluki

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: