fbpx

Сезон новорічних знижок в BDO Academy

24/ 12/ 2020
  Те відчуття, коли не чекаєш, а воно трапляється. BDO Academy оголошує цілий місяць новорічних знижок ❄️❄️❄️ З 15 грудня по 14 січня знижки від -15% до 35% на всі курси, тренінги та семінари в запланованому графіку до кінця зими. Ми приготували для вас дуже багато цікавих і корисних курсів, тренінгів і вебінарів, пройшовши які ви зможете підвищити свої професійні знання та розвинути корисні навички, які допоможуть як в роботі, так і в особистому житті. Для фінансистів: курси підготовки здачі іспитів CIMA, DipIFR (rus), IFA; тренінги на тему МСФЗ. Та інші заходи, які допоможуть отримати нові навички та розвинути soft skills. Дивіться РОЗКЛАД БДО Академії і вибирайте необхідне навчання із суперзнижками.

Те відчуття, коли не чекаєш, а воно трапляється. BDO Academy оголошує цілий місяць новорічних знижок ❄️❄️❄️

З 15 грудня по 14 січня знижки від -15% до 35% на всі курси, тренінги та семінари в запланованому графіку до кінця зими.

Ми приготували для вас дуже багато цікавих і корисних курсів, тренінгів і вебінарів, пройшовши які ви зможете підвищити свої професійні знання та розвинути корисні навички, які допоможуть як в роботі, так і в особистому житті.

Для фінансистів: курси підготовки здачі іспитів CIMA, DipIFR (rus), IFA; тренінги на тему МСФЗ.

Та інші заходи, які допоможуть отримати нові навички та розвинути soft skills.

Дивіться РОЗКЛАД БДО Академії і вибирайте необхідне навчання із суперзнижками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: