fbpx

Серія воркшопів: Переродження лідерів: як змінюється роль лідера-керівника в умовах гібридної роботи та постійної невизначеності

28/ 05/ 2021
  Лідери та керівники на всіх рівнях мають зараз багато надскладних завдань та нових викликів, особливу увагу надаючи турботі про благополуччя працівників та контролю ефективності діяльності організації в гібридному світі. Перезавантаження лідерів є пріоритетом більшості організацій в світі та Україні сьогодні. Компанії активно працюють над зміною повістки дня щодо розвитку управлінської парадигми і СMS не є виключенням. Ми пропонуємо керівникам та відповідальним HR-ам унікальну програму - «Переродження лідерів: як змінюється роль лідера-керівника в умовах гібридної роботи та постійної невизначеності», яка дасть можливість перезапустити програми з розвитку керівників і сформувати нові фокуси. Спікери Оксана Семенюк, експертка із розвитку лідерства із 27 річним досвідом в українському та міжнародних середовищах, та партнер CMS – Ольга Бєлякова, допоможуть: Зрозуміти, як змінилися цінності та потреби людей в екстра непередбачуваному світі; Сформувати бачення щодо змін контексту для лідерства і усвідомити із чого починати зміни; Отримати рекомендації для дій в своїх середовищах. Заплануйте три вівторки червня! Формат: 3 навчальних вебінари по 1,5 години, включно з live-опитуванням та взаємодією з аудиторією. Час: 10:00-12:00 за Київським часом Зареєструватися на воркшопи План вокршопів. Перша зустріч. Лідер-керівник: що змінилося в контексті для лідерства за рік після пандемії Дата: 8 червня 2021 Час: 10:00 - 12.00 (за Київським часом) Зміни в цінностях та потребах для працівників в умовах локдаунів, постійної тривоги та великої невизначеності Стилі лідерства, що переважають в Україні зараз Три важливі парадигми із якими керівнику і лідеру важливо працювати Друга зустріч. Спосіб мислення лідера: чому важливо починати зміни із усвідомлення внутрішньої системи координат Дата: 15 червня 2021  Час: 10.00 - 12.00 (за Київським часом) Мислення лідера: чому це важливо і що потрібно знати про мозок Мислення 1.0. Мислення 2.0. Мислення 3.0 – де ми себе бачимо? Як протестувати та розпізнати свій тип мислення та всі його «за» і «проти» Третя зустріч. Компетенції для лідера. Людино-центричний підхід в роботі Дата: 22 червня 2021 Час: 10.00 - 12.00 (за Київським часом) Найважливіші компетенції для лідера на найближчий період Інструменти та алгоритми для розвитку Як сучасному лідеру працювати із добробутом працівників в організації Змінюйтесь разом із CMS!

Лідери та керівники на всіх рівнях мають зараз багато надскладних завдань та нових викликів, особливу увагу надаючи турботі про благополуччя працівників та контролю ефективності діяльності організації в гібридному світі.

Перезавантаження лідерів є пріоритетом більшості організацій в світі та Україні сьогодні. Компанії активно працюють над зміною повістки дня щодо розвитку управлінської парадигми і СMS не є виключенням.

Ми пропонуємо керівникам та відповідальним HR-ам унікальну програму – «Переродження лідерів: як змінюється роль лідера-керівника в умовах гібридної роботи та постійної невизначеності», яка дасть можливість перезапустити програми з розвитку керівників і сформувати нові фокуси.

Спікери Оксана Семенюк, експертка із розвитку лідерства із 27 річним досвідом в українському та міжнародних середовищах, та партнер CMSОльга Бєлякова, допоможуть:

 • Зрозуміти, як змінилися цінності та потреби людей в екстра непередбачуваному світі;
 • Сформувати бачення щодо змін контексту для лідерства і усвідомити із чого починати зміни;
 • Отримати рекомендації для дій в своїх середовищах.

Заплануйте три вівторки червня!

Формат: 3 навчальних вебінари по 1,5 години, включно з live-опитуванням та взаємодією з аудиторією.

Час: 10:00-12:00 за Київським часом

Зареєструватися на воркшопи

План вокршопів

Перша зустріч. Лідер-керівник: що змінилося в контексті для лідерства за рік після пандемії

Дата: 8 червня 2021
Час: 10:00 – 12.00
(за Київським часом)

 • Зміни в цінностях та потребах для працівників в умовах локдаунів, постійної тривоги та великої невизначеності
 • Стилі лідерства, що переважають в Україні зараз
 • Три важливі парадигми із якими керівнику і лідеру важливо працювати

Друга зустріч. Спосіб мислення лідера: чому важливо починати зміни із усвідомлення внутрішньої системи координат

Дата: 15 червня 2021 
Час: 10.00 – 12.00
(за Київським часом)

 • Мислення лідера: чому це важливо і що потрібно знати про мозок
 • Мислення 1.0. Мислення 2.0. Мислення 3.0 – де ми себе бачимо?
 • Як протестувати та розпізнати свій тип мислення та всі його «за» і «проти»

Третя зустріч. Компетенції для лідера. Людино-центричний підхід в роботі

Дата: 22 червня 2021
Час: 10.00 – 12.00
(за Київським часом)

 • Найважливіші компетенції для лідера на найближчий період
 • Інструменти та алгоритми для розвитку
 • Як сучасному лідеру працювати із добробутом працівників в організації

Змінюйтесь разом із CMS!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: