fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Серія вебінарів «COP26: Виклики та переваги для України»

22/ 11/ 2021
  У суботу, 12 листопада завершилась найголовніша кліматична конференція – Конференція Організації Обєднаних Націй зі зміни клімату 2021 року, також відома як COP26. Попри багатогодинні переговори та підписані угоди, результати заходу називають неоднозначними. Європейська Бізнес Асоціація запрошує відвідати серію вебінарів «COP26: Виклики та переваги для України», організованих в партнерстві з командою напрямку енергетики та охорони довкілля Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Вебінари проходитимуть з 24 листопада по 17 грудня на платформі ZOOM та триватимуть у середньому 2 години, включаючи презентації спікерів та сесію запитань-відповідей. Мова заходів – українська та англійська, для усіх учасників буде забезпечено переклад. Усі учасники заходів отримають електронні сертифікати. Для участі у вебінарах необхідно зареєструватись за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1bFryRAu5lrpx2D7yGOgT-rQ18Rknt_G19BJaWc9hBPw/edit?usp=sharing Програма події. Завантажити у pdf

У суботу, 12 листопада завершилась найголовніша кліматична конференція – Конференція Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату 2021 року, також відома як COP26.

Попри багатогодинні переговори та підписані угоди, результати заходу називають неоднозначними.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує відвідати серію вебінарів «COP26: Виклики та переваги для України», організованих в партнерстві з командою напрямку енергетики та охорони довкілля Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Вебінари проходитимуть з 24 листопада по 17 грудня на платформі ZOOM та триватимуть у середньому 2 години, включаючи презентації спікерів та сесію запитань-відповідей.

Мова заходів – українська та англійська, для усіх учасників буде забезпечено переклад.

Усі учасники заходів отримають електронні сертифікати.

Для участі у вебінарах необхідно зареєструватись за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/1bFryRAu5lrpx2D7yGOgT-rQ18Rknt_G19BJaWc9hBPw/edit?usp=sharing

Програма події

Завантажити у pdf

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: