fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Саміт Міністерства у справах ветеранів України щодо реінтеграції ветеранів у цивільне життя – 27.05.2024 (Київ)

15/ 05/ 2024
  Саміт щодо реінтеграції ветеранів до цивільного життя є складовою частиною URC 2024 та передбачає обговорення шляхів повернення ветерана до його рідних, до громади та загалом становлення ветерана як активної частини суспільства. Ми розглядаємо саміт як платформу для об’єднання зусиль державного сектору, бізнесу, громадського сектору, представництв іноземних країн та міжнародних організацій, які прагнуть інвестувати у підтримку ветеранів/ок, орієнтовані на їх повернення у трудові колективи та на підприємства, сприяння їх адаптації у різних сферах цивільного життя.  На сьогодні Міністерство успішно співпрацює з PRO_MentalHealth, GIZ, IREX, МОМ, ПРООН, Червоним Хрестом та іншими установами. Також, маємо окремі ініціативи від представників українського бізнесу щодо підтримки реінтеграції ветеранів та їх працевлаштування, наприклад Укргазвибидування. Під час саміту Міністерство має на меті залучити широке коло національних та міжнародних бізнес-партнерів до обговорення та потенційної співпраці над проектами, спрямованими на підтримку ветеранів.   Реєстрація на Саміт Міністерства у справах ветеранів України щодо реінтеграції ветеранів у цивільне життя доступна за посиланням: https://bit.ly/4alpWxg 
Саміт щодо реінтеграції ветеранів до цивільного життя є складовою частиною URC 2024 та передбачає обговорення шляхів повернення ветерана до його рідних, до громади та загалом становлення ветерана як активної частини суспільства. Ми розглядаємо саміт як платформу для об’єднання зусиль державного сектору, бізнесу, громадського сектору, представництв іноземних країн та міжнародних організацій, які прагнуть інвестувати у підтримку ветеранів/ок, орієнтовані на їх повернення у трудові колективи та на підприємства, сприяння їх адаптації у різних сферах цивільного життя. 

На сьогодні Міністерство успішно співпрацює з PRO_MentalHealth, GIZ, IREX, МОМ, ПРООН, Червоним Хрестом та іншими установами. Також, маємо окремі ініціативи від представників українського бізнесу щодо підтримки реінтеграції ветеранів та їх працевлаштування, наприклад Укргазвибидування.

Під час саміту Міністерство має на меті залучити широке коло національних та міжнародних бізнес-партнерів до обговорення та потенційної співпраці над проектами, спрямованими на підтримку ветеранів.  

Реєстрація на Саміт Міністерства у справах ветеранів України щодо реінтеграції ветеранів у цивільне життя доступна за посиланням: https://bit.ly/4alpWxg 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: