fbpx

«Річковий Форум 2021: вантажі, перевізники, термінали»

08/ 02/ 2021
  Місце проведення: Бізнес-хол INVERIA flow space (Київ, вул. Володимирська, 49А) 18 березня 2021 року відбудеться «Річковий Форум 2021: вантажі, перевізники, термінали». Захід пройде вже втретє і збере як топ-менеджерів і власників річкових операторів, так і представників компаній-вантажовідправників. Партнери Форуму: Українська Зернова Асоціація та Європейська Бізнес Асоціація Форум традиційно складатиметься з дискусійних панелей. Цього року головні теми Форуму: Де брати додаткові вантажі для річкових перевезень та Як жити в нових реаліях ринку після прийняття річкового закону. «Річковий Форум» завдяки високому рівню учасників відразу став головним майданчиком галузі, де обговорюється реальний стан справ річкових перевезень, їх перспектива, вантажопотоки, інвестиції в інфраструктуру, знаходяться партнери. Відгуки учасників «Річкового Форуму» минулого, 2020-го року читайте за лінком Організатор форуму: агентство Food & Agri PR Для того, щоб взяти участь у Форумі - зареєструйтеся за посиланням. Кількість місць обмежена. Для членів ЄБА діє 10% знижка на придбання участі та спонсорства. Будь ласка, звертайтеся до нас за отриманням промокоду (pr@eba.com.ua)

Місце проведення: Бізнес-хол INVERIA flow space (Київ, вул. Володимирська, 49А)

18 березня 2021 року відбудеться «Річковий Форум 2021: вантажі, перевізники, термінали». Захід пройде вже втретє і збере як топ-менеджерів і власників річкових операторів, так і представників компаній-вантажовідправників.

Партнери Форуму: “Українська Зернова Асоціація” та “Європейська Бізнес Асоціація”

Форум традиційно складатиметься з дискусійних панелей. Цього року головні теми Форуму: “Де брати додаткові вантажі для річкових перевезень” та “Як жити в нових реаліях ринку після прийняття річкового закону”.

«Річковий Форум» завдяки високому рівню учасників відразу став головним майданчиком галузі, де обговорюється реальний стан справ річкових перевезень, їх перспектива, вантажопотоки, інвестиції в інфраструктуру, знаходяться партнери.

Відгуки учасників «Річкового Форуму» минулого, 2020-го року читайте за лінком

Організатор форуму: агентство Food & Agri PR

Для того, щоб взяти участь у Форумі – зареєструйтеся за посиланням. Кількість місць обмежена.

Для членів ЄБА діє 10% знижка на придбання участі та спонсорства. Будь ласка, звертайтеся до нас за отриманням промокоду (pr@eba.com.ua)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: