fbpx

Річковий елеватор «ОптімусАгро Трейд» відвантажив чергове судно

19/ 08/ 2020
  С початку серпня 2020 року Качкарівський елеватор (Херсонська обл.) нашої компанії відвантажив чергову партію пшениці нового врожаю. Загальний об’єм відвантажень річковим транспортом за серпень склав більше 10 000 тонн. Таким чином, завдяки роботі елеватору усього с початку серпня на автошляхи Херсонської області не виїхало більше 330 вантажівок та не пошкоджено асфальтне покриття. Дякуємо нашим партнерам Cofco Agri Ukraine, ADM Ukraine, Glencore Ukraine, Нібулон та іншим за багаторічну плідну співпрацю. Нагадаємо, що Качкарівський елеватор має в своєму розпорядженні власний причал на р. Дніпро з можливістю відвантажувати 1500+ т/добу сільськогосподарських культур та має склади для накопичування партій місткістю більше 20 тис. тонн. Слідкуйте за нашими новинами на сторінці Facebook @optimusagrotrade.

С початку серпня 2020 року Качкарівський елеватор (Херсонська обл.) нашої компанії відвантажив чергову партію пшениці нового врожаю. Загальний об’єм відвантажень річковим транспортом за серпень склав більше 10 000 тонн.

Таким чином, завдяки роботі елеватору усього с початку серпня на автошляхи Херсонської області не виїхало більше 330 вантажівок та не пошкоджено асфальтне покриття. Дякуємо нашим партнерам Cofco Agri Ukraine, ADM Ukraine, Glencore Ukraine, “Нібулон” та іншим за багаторічну плідну співпрацю.

Нагадаємо, що Качкарівський елеватор має в своєму розпорядженні власний причал на р. Дніпро з можливістю відвантажувати 1500+ т/добу сільськогосподарських культур та має склади для накопичування партій місткістю більше 20 тис. тонн.

Слідкуйте за нашими новинами на сторінці Facebook @optimusagrotrade.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: