fbpx

Ремонт і сервісне обслуговування кавоварок. Оренда кавоварок. Доставка авторської кави

27/ 07/ 2020
  Компанія «Кофемастер» пропонує членам ЕВА сервісне обслуговування і ремонт кавоварок. Наші сервісні інженери мають практичний досвід, достатній для проведення ремонтних робіт будь-якої складності. На період ремонту ми можемо надати підмінні кавоварки, тому Ваші співробітники не залишаться без смачних кавових напоїв. Для членів ЕВА ми надаємо знижку в розмірі 20% на вартість проведення ремонтних і сервісних робіт. Скористатися спеціальною пропозицією можна через особистий кабінет ЕВА. «Кофемастер» пропонує в оренду нові моделі найсучасніших автоматичних кавоварок і суперавтоматів, орієнтованих на різний бюджет і обсяг споживання кави.  «Кофемастер» пропонує ексклюзивну авторську каву таких торгових марок як: Mario Caffe, Fiori Aroma, Gourmet Blend (Brasilia, Ecuador, Costa Rica, Colombia, India та ін.), які налічують близько 20 брендів кави з унікальною смаковою лінійкою. Про компанію: Більше 15 років на ринку. 1000 кавоварок для оренди. Власний сервісний центр. Власна служба доставки. Barista School. Контактна особа: Комерційний директор Сергій Барибін +38 (067) 445-23-90 s.barybin@coffeemaster.ua 03151, м. Київ, пр-т Повітрофлотський, 58 +38 (044) 332 79 88

Компанія «Кофемастер» пропонує членам ЕВА сервісне обслуговування і ремонт кавоварок. Наші сервісні інженери мають практичний досвід, достатній для проведення ремонтних робіт будь-якої складності. На період ремонту ми можемо надати підмінні кавоварки, тому Ваші співробітники не залишаться без смачних кавових напоїв.

Для членів ЕВА ми надаємо знижку в розмірі 20% на вартість проведення ремонтних і сервісних робіт. Скористатися спеціальною пропозицією можна через особистий кабінет ЕВА.

«Кофемастер» пропонує в оренду нові моделі найсучасніших автоматичних кавоварок і суперавтоматів, орієнтованих на різний бюджет і обсяг споживання кави. 

«Кофемастер» пропонує ексклюзивну авторську каву таких торгових марок як: Mario Caffe, Fiori Aroma, Gourmet Blend (Brasilia, Ecuador, Costa Rica, Colombia, India та ін.), які налічують близько 20 брендів кави з унікальною смаковою лінійкою.

Про компанію:

  • Більше 15 років на ринку.
  • 1000 кавоварок для оренди.
  • Власний сервісний центр.
  • Власна служба доставки.
  • Barista School.

Контактна особа:

Комерційний директор

Сергій Барибін

+38 (067) 445-23-90

s.barybin@coffeemaster.ua

03151, м. Київ, пр-т Повітрофлотський, 58

+38 (044) 332 79 88

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: