Реле від АББ захищатимуть електромережу Брюсселю

12/ 11/ 2018

Компанія Sibelga, оператор електромережі столичного округу Брюсселю, впроваджує обладнання з  продуктової лінійки Relion® від АББ, щоб забезпечити надійне енергопостачання для 700 000 мешканців

Компанію АББ, яка має понад 100 років досвіду успішної автоматизації та захисту підстанцій по всьому світу, обрали для модернізації реле захисту та управління на підстанціях середньої напруги у Брюсселі.

Компанія Sibelga, місцевий оператор розподільчої мережі (ОРМ) Брюсселю, обрала для захисту бельгійської столиці у наступні роки новітню серію 615 реле захисту з продуктової лінійки Relion від АББ.

Рамкова угода передбачає використання реле середньої напруги для захисту та управління від АББ, а також дистанційні термінальні блоки (ДТБ), більшість з яких будуть використовуватися для модернізації. Один такий приклад стосується існуючих застарілих реле захисту ASEA, які замінять на нові реле Relion з передовою технологією захисту.

«Перша в світі лінійка реле, що природно інкорпорує стандарт IEC 61850, з продуктової родини Relion, допомагатиме компанії Sibelga створити ефективну схему захисту, що забезпечує економічно ефективні та надійні комунікації», – зазначив Теро Талвіті, Глобальний менеджер з продукції компанії АББ.

Реле захисту та управління живлення та реле диференційного захисту та управління ліній електропередачі від АББ, REF615 та RED615 відповідно, забезпечуватимуть надійне постачання електроенергії для 700 000 мешканців Брюсселю та важливих установ, таких як ЄС та НАТО. Окрім найновітнішої функціональності захисту, ця передова технологія реле містить унікальний багаточастотний захист на основі проводимості з замиканням на землю, що забезпечує високу чутливість та вибірковість для більш точного виявлення несправностей.  

Компанія Sibelga має дуже розвинуту концепцію захисту мережі, використовуючи всі передові функції та переваги реле захисту та управління Relion від АББ, як стандартного рішення у своїй мережі. Згідно зі своїми технічними характеристиками, компанія Sibelga користується такими засобами комунікації світового класу та рішеннями, орієнтованими на майбутнє, як передача повідомлень GOOSE та захисна шина IEC 61850-9-2 LE. Окрім всіх передових можливостей, компанія Sibelga також користується зручними у використанні інструментами налаштування реле, менеджера PCM600 захисту та управління IED.

«У нашій компанії небагато людей для проектування підстанцій. Ми вважаємо, що ми заощадимо час завдяки зручності технічних засобів. Окрім простих технічних властивостей обладнання, ці засоби були для нас важливим чинником прийняття рішення», – зазначив Франсуа Шевальє, відповідальний за роботу мережі в компанії Sibelga.

Sibelga є єдиним оператором розподільчих мереж електроенергії та природного газу у 19 районах Столичного округу Брюсселю. Кампанія з модернізації її електромереж почалася влітку 2018 року з реновації підстанції у північній частині Брюсселю. Ця підстанція постачає електроенергію в нову штаб-квартиру НАТО, відкриту у травні цього року.

Загальна кількість підстанцій, які підлягають модернізації, оцінюється у 75, що становить близько половину мережі компанії Sibelga. Роботу буде завершено до 2026 року.

Про компанію АББ

Компанія АББ (www.abb.ua) – лідер з технологій для енергетики та автоматизації. Технології АББ дозволяють енергетичним, промисловим і транспортним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи при цьому негативний вплив на довкілля. Компанія АББ працює у майже 100 країнах світу і нараховує близько 135 000 співробітників. В Україні компанія АББ розпочала роботу в 1992 році. Сьогодні в офісах АББ у Києві, Запоріжжі та  Львові працюють більше 100 співробітників.

Контактна інформація

Тетяна Савіцька
Спеціаліст з медіа

Моб. +380 (67) 246 40 99
t.savitska1@gmail.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: