fbpx

Радник Микита Нота приєднався до команди AVELLUM у сфері антимонопольного права, арбітражу і транскордонних спорів

27/ 08/ 2020

Микита Нота приєднався до команди AVELLUM як радник, що спеціалізується на конкурентному та антимонопольному праві, арбітражі і транскордонних спорах.

На цій посаді Микита консультуватиме клієнтів з будь-яких питань у сфері конкурентного та антимонопольного права, зокрема щодо контролю за концентраціями та узгодженими діями, зловживання монопольним становищем на ринку, державної допомоги, недобросовісної конкуренції та конкурентних спорів. Разом із старшим юристом Антоном Архиповим Микита стане частиною досвідченої команди AVELLUM у сфері конкурентного та антимонопольного права, яку очолює керуючий партнер Микола Стеценко.

Микита Нота має понад 11 років досвіду представництва інтересів клієнтів у міжнародних пост-M&A-спорах і спорах між акціонерами у різних галузях економіки, включаючи FMCG, енергетику, сільське господарство, банківський сектор і нерухомість.

Керуючий партнер Микола Стеценко відзначає: “Приєднання Микити є частиною амбіційної стратегії AVELLUM стати лідером ринку у сфері конкурентного права, арбітражу та транскордонних спорів. Широкий досвід Микити і його команди дозволить посилити наші позиції у цих сферах, а також краще адресувати потреби клієнтів та задовольняти зростаючий попит”.

Микита здобув кваліфікацію дійсного члена Королівського інституту арбітрів Великобританії та увійшов до списку Next generation partners (“Партнери нового покоління”) у сфері вирішення спорів за версією рейтингу The Legal 500, одного з найпрестижніших юридичних видань у світі. Дослідження Ukrainian Law Firms 2020 відзначає Микиту як провідного юриста у сфері міжнародного арбітражу, вирішення спорів та конкурентного права. Крім того, він входить до переліку рекомендованих арбітрів Української Арбітражної Асоціації.

Микита отримав ступінь магістра права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та успішно завершив навчання в Арбітражній Академії для Центральної та Східної Європи (Міжнародна Торгова Палата).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: