fbpx

Програма “Корпоративний медичний депозит”

20/ 11/ 2017

Інноваційність — одна з передумов успішного бізнесу. Наша нова програмна пропозиція «Корпоративний медичний депозит» — це саме та інновація та вигідна інвестиція, яка дозволить захистити ваш бізнес від ризиків, пов’язаних із охороною здоров’я ваших співробітників.

Новаторство і пошук оригінальних та ефективних пропозицій для наших клієнтів — обов’язкова складова роботи Медичної мережі Doctor Sam. Нам важливо забезпечити комплексні рішення у сфері охорони здоров’я, які будуть максимально вигідними і корисними для наших клієнтів. Саме такою ми бачимо нову програму «Корпоративний медичний депозит».

Концепція інноваційної програми «Корпоративний медичний депозит» від Медичної мережі Doctor Sam дуже проста: після відкриття спеціального медичного рахунку для своєї компанії чи бізнесу у Медичній мережі Doctor Sam ви отримуєте доступ до комплексного медичного обслуговування і планових профілактичних процедур. «Корпоративний медичний депозит» — вигідна альтернатива медичному страхуванню для власників бізнесу, котрі свідомо і системно опікуються здоров’ям своїх співробітників. Адже відомо, що вчасна профілактика — найкращий спосіб запобігти багатьом захворюванням.

Так, приміром, у багатьох розвинених країнах вакцинація з метою профілактики грипу організовано проводиться для усіх співробітників компанії і членів їх родин, що дозволяє суттєво знизити рівень захворюваності у робочому колективі та не допустити, щоб щорічна епідемія позначилася на економічних показниках бізнесу.

Переваги програми «Корпоративний медичний депозит»

  • Надає можливість комплексного й систематичного забезпечення охорони здоров’я для співробітників компанії, що допоможе вчасно надати оптимальну медичну допомогу за потреби, запобігти розвитку ускладнень і наслідків захворювання і головне — забезпечити дієву профілактику.
  • Дозволяє планувати бюджет вашої компанії на охорону здоров’я у зручний для вас час і у визначених вами обсягах.
  • Забезпечує вільний доступ до усіх послуг Медичної мережі DoctorSamз максимальною гнучкістю і зручністю для кожного учасника програми.
  • Надає можливість лікарю забезпечити системну турботу про стан здоров’я кожного учасника корпоративної медичної програми і завдяки превентивним методам максимально скоротити ризики для здоров’я у кожному індивідуальному випадку.
  • Запобігає непередбачуваним витратам у невлучний момент і дозволяє максимально виключити людський фактор, пов’язаний із сезонною захворюваністю, з економічного бізнес планування і забезпечення сталих бізнес процесів.
  • І найголовніше: це ваша інвестиція у турботу про найцінніший ресурс будь-якого бізнесу — свою команду!

Програма «Корпоративний медичний депозит» не обмежена ані в часі, ані в кількості учасників — вона може включати будь-яку кількість ваших співробітників і бути чинною упродовж усього часу активного стану вашого корпоративного депозиту — спеціального медичного рахунку — у Медичній мережі Doctor Sam.

Бажаємо вам міцного здоров’я і продуктивної роботи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: