fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Продовжується реєстрація на ‘Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses’ – 7 країн вже з нами!

22/ 07/ 2022
  Розпочалася реєстрація на ‘Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses’, що відбудеться 14-15 вересня у Варшаві. Агро компанії з7 країн вже з нами – приєднуйтесь! Організатори події - УкрАгроКонсалт та Співтовариство  виробників і споживачів бобових України, співорганізатор – Польсько-Українська Господарча Палата. Agro&Food Security Forum – це новий майданчик для глобального діалогу та пошуку ефективних рішень із забезпечення світової продовольчої безпеки, створення нових логістичних ланцюгів та розвитку агробізнесу. Форум залучить представників урядів України та Польщі, провідних українських спеціалістів та операторів ринку, а також міжнародну агро спільноту, щоб висвітлити нові фактори розвитку аграрного сектору України та світу 2023-25 роках, перспективи виробничого та експортного потенціалу аграрної продукції, розбудову нових логістичних коридорів, визначити нові шляхи партнерства та спільних проєктів для запобігання кризі. Також, 14-го вересня , напередодні форуму, відбудеться робоча поїздка до портів Гданськ та Гдиня. Детальна інформація щодо візиту буде анонсована зовсім скоро. Запрошуємо всіх агро операторів приєднатися до події та взяти участь у формуванні нових реалій ринку та шляхів співпраці! Форум об’єднає виробників, переробників та експортерів зернових, олійних та бобових культур, фахівців з логістики, представників судноплавних ліній, портових, річкових, залізничних та автомобільних операторів, торгові та фінансові компанії, постачальників ЗЗР та матеріально-технічних ресурсів. Реєстраційний тариф ‘РАННЯ ПТАШКА’ діє до 10 серпня. Дивіться деталі участі на веб-сайті події: https://agrofoodforum.org/. Форум відбудеться за підтримки Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України, Української Зернової Асоціації, Асоціації «Укроліяпром», Світової конфедерації ринку бобових культурGPC. Приєднуйтесь! Все буде Україна!

Розпочалася реєстрація на ‘Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses, що відбудеться 14-15 вересня у Варшаві. Агро компанії з7 країн вже з нами – приєднуйтесь! Організатори подіїУкрАгроКонсалт та Співтовариство  виробників і споживачів бобових України, співорганізатор – Польсько-Українська Господарча Палата.

Agro&Food Security Forum – це новий майданчик для глобального діалогу та пошуку ефективних рішень із забезпечення світової продовольчої безпеки, створення нових логістичних ланцюгів та розвитку агробізнесу.

Форум залучить представників урядів України та Польщі, провідних українських спеціалістів та операторів ринку, а також міжнародну агро спільноту, щоб висвітлити нові фактори розвитку аграрного сектору України та світу 2023-25 роках, перспективи виробничого та експортного потенціалу аграрної продукції, розбудову нових логістичних коридорів, визначити нові шляхи партнерства та спільних проєктів для запобігання кризі.

Також, 14-го вересня , напередодні форуму, відбудеться робоча поїздка до портів Гданськ та Гдиня. Детальна інформація щодо візиту буде анонсована зовсім скоро.

Запрошуємо всіх агро операторів приєднатися до події та взяти участь у формуванні нових реалій ринку та шляхів співпраці!

Форум об’єднає виробників, переробників та експортерів зернових, олійних та бобових культур, фахівців з логістики, представників судноплавних ліній, портових, річкових, залізничних та автомобільних операторів, торгові та фінансові компанії, постачальників ЗЗР та матеріально-технічних ресурсів.

Реєстраційний тариф ‘РАННЯ ПТАШКА’ діє до 10 серпня. Дивіться деталі участі на веб-сайті події: https://agrofoodforum.org/.

Форум відбудеться за підтримки Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України, Української Зернової Асоціації, Асоціації «Укроліяпром», Світової конфедерації ринку бобових культурGPC.

Приєднуйтесь! Все буде Україна!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: