Практики корпоративного та фінансового права AVELLUM вкотре серед лідерів у рейтингу IFLR1000 2019

07/ 11/ 2018
  Нещодавно опублікований рейтинг IFLR1000 2019 шостий рік поспіль відзначає практики фінансового права та корпоративного права AVELLUM серед найкращих в Україні. За результатами щорічного юридичного видання практики банківського і фінансового права, M&A та ринків капіталу увійшли до 1-ї найвищої групи рейтингу, а практика розвитку проектів включена до 3-ї групи IFLR1000. Вражаючі досягнення були підкріплені позитивними відгуками редакторів IFLR та наших клієнтів. AVELLUM визнали “однією з найкращих фірм в Україні”, в якій працюють юристи “з сильною технічною базою та творчим підходом до роботи”. IFLR1000 традиційно відзначив усіх партнерів AVELLUM, які практикують у сфері корпоративних фінансів, а також окремих юристів з інших практик: Гліб Бондар, старший партнер: лідер ринку у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, енергетики та інфраструктури, фінансових реструктуризацій і проектного фінансування Юрій Нечаєв, партнер, та Микола Стеценко, співкеруючий партнер, були визнані серед найкращих у сфері M&A Тарас Дмуховський, радник: нова зірка у сфері банківського і фінансового права та ринків капіталу Максим Максименко, радник: відзначений серед провідних юристів у сфері розвитку проектів Клієнти AVELLUM виокремлюють неабиякі досягнення наших партнерів у їхніх відповідних практиках. Гліба Бондара визнали “компетентним юристом, з яким приємно працювати”. Юрія Нечаєва назвали юристом “на якого можна покластися у питаннях корпоративного права та M&A”. Рейтинги IFLR1000 складаються на підставі підтвердження трансакційної роботи, рекомендацій клієнтів фірми, а також відгуків провідних юристів у різних галузях права, та охоплюють більше ніж 120 юрисдикцій.  AVELLUM AVELLUM – провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Наші досягнення визнані усіма основними міжнародними та українськими юридичними рейтингами. Провідна юридична фірма у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2018 | 2017 Провідна юридична фірма у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 | 2017 Провідна юридична фірма у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal 500 2018 Юридична фірма року в Україні: IFLR European Awards 2016

Нещодавно опублікований рейтинг IFLR1000 2019 шостий рік поспіль відзначає практики фінансового права та корпоративного права AVELLUM серед найкращих в Україні.

За результатами щорічного юридичного видання практики банківського і фінансового права, M&A та ринків капіталу увійшли до 1-ї найвищої групи рейтингу, а практика розвитку проектів включена до 3-ї групи IFLR1000.

Вражаючі досягнення були підкріплені позитивними відгуками редакторів IFLR та наших клієнтів. AVELLUM визнали “однією з найкращих фірм в Україні”, в якій працюють юристи “з сильною технічною базою та творчим підходом до роботи”.

IFLR1000 традиційно відзначив усіх партнерів AVELLUM, які практикують у сфері корпоративних фінансів, а також окремих юристів з інших практик:

  • Гліб Бондар, старший партнер: лідер ринку у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, енергетики та інфраструктури, фінансових реструктуризацій і проектного фінансування
  • Юрій Нечаєв, партнер, та Микола Стеценко, співкеруючий партнер, були визнані серед найкращих у сфері M&A
  • Тарас Дмуховський, радник: нова зірка у сфері банківського і фінансового права та ринків капіталу
  • Максим Максименко, радник: відзначений серед провідних юристів у сфері розвитку проектів

Клієнти AVELLUM виокремлюють неабиякі досягнення наших партнерів у їхніх відповідних практиках. Гліба Бондара визнали “компетентним юристом, з яким приємно працювати”. Юрія Нечаєва назвали юристом “на якого можна покластися у питаннях корпоративного права та M&A”.

Рейтинги IFLR1000 складаються на підставі підтвердження трансакційної роботи, рекомендацій клієнтів фірми, а також відгуків провідних юристів у різних галузях права, та охоплюють більше ніж 120 юрисдикцій. 

AVELLUM

AVELLUM – провідна українська юридична фірма, що надає повний спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права. Наші досягнення визнані усіма основними міжнародними та українськими юридичними рейтингами.

Провідна юридична фірма у сфері корпоративного та фінансового права: IFLR1000 2018 | 2017

Провідна юридична фірма у сфері корпоративного права/M&A та банківського і фінансового права: Chambers Global 2018 | 2017

Провідна юридична фірма у сфері банківського і фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права/M&A, антимонопольного права, практика приватних клієнтів, нерухомості та податкового права: The Legal 500 2018

Юридична фірма року в Україні: IFLR European Awards 2016

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: