fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Post-COVID Marketing Strategies for top managers

04/ 01/ 2022
  Бізнес-школа УКУ запрошує на унікальну кейс-програму для топ-менеджерів - Post-COVID Marketing Strategies for top managers. Програма розроблена Ph.D. Джо М. Понсом (партнером-засновником і президентом AXIOMA Marketing Consultants) на базі світових кейс-практик лідерів ринку - Purple Innovation, Inc., Harvard Business School, Zoom Video Communications. Навчання надасть розуміння процесів прийняття стратегічних рішень на рівні генерального директора, директора з маркетингу, директора з продажів, директора з управління персоналом, власників та інших вищих менеджерів компанії. Також учасники зможуть через роботу над кейсам побачити, які уроки пандемії COVID-19 для бізнесу та стратегічного маркетингу винесли лідери світового ринку. Дізнаються приклади, як COVID вплинув на сферу маркетингу щодо позиціонування бренду, гнучкості та подальшого зростання в розрізі європейських бізнес-практик. Ph.D. Джо Понс працював як експерт із такими компаніями, як Henkel , Electrolux , SoftServe , The World Bank, Deutsche Bank , Telefónica ,Omnicon , ABN AMRO BANK, BBVA  та Bertelsmann. Також Ph.D. Джо Понс регулярно співпрацює з великими корпоративними університетами Європи та Америки: INSEAD у Фонтенбло (Франція); ESMT у Берліні та Мюнхені (Німеччина); ESADE в Барселоні (Іспанія); IEDC у Бледі (Словенія); IAE в Буенос-Айресі (Аргентина). Не прогавте унікальну можливість зустрітись із Джо Понсом на навчанні у Києві! Розпочніть 2022 рік із чудової навчальної нагоди. Компаніям Асоціації надається знижка у розмірі 10% знижки, якщо від компанії-члена ЕВА йде на навчання 1 людина. Якщо від  компанії-члена ЕВА йде на навчання 2 людини – 3-тя людина навчається безкоштовно.  Більше про програму тут: https://lvbs.top/mzd

Бізнес-школа УКУ запрошує на унікальну кейс-програму для топ-менеджерів – Post-COVID Marketing Strategies for top managers. Програма розроблена Ph.D. Джо М. Понсом (партнером-засновником і президентом AXIOMA Marketing Consultants) на базі світових кейс-практик лідерів ринку – Purple Innovation, Inc., Harvard Business School, Zoom Video Communications.

Навчання надасть розуміння процесів прийняття стратегічних рішень на рівні генерального директора, директора з маркетингу, директора з продажів, директора з управління персоналом, власників та інших вищих менеджерів компанії.

Також учасники зможуть через роботу над кейсам побачити, які уроки пандемії COVID-19 для бізнесу та стратегічного маркетингу винесли лідери світового ринку. Дізнаються приклади, як COVID вплинув на сферу маркетингу щодо позиціонування бренду, гнучкості та подальшого зростання в розрізі європейських бізнес-практик.

Ph.D. Джо Понс працював як експерт із такими компаніями, як Henkel , Electrolux , SoftServe , The World Bank, Deutsche Bank , Telefónica ,Omnicon , ABN AMRO BANK, BBVA  та Bertelsmann.

Також Ph.D. Джо Понс регулярно співпрацює з великими корпоративними університетами Європи та Америки:

INSEAD у Фонтенбло (Франція);
ESMT у Берліні та Мюнхені (Німеччина);
ESADE в Барселоні (Іспанія);
IEDC у Бледі (Словенія);
IAE в Буенос-Айресі (Аргентина).

Не прогавте унікальну можливість зустрітись із Джо Понсом на навчанні у Києві! Розпочніть 2022 рік із чудової навчальної нагоди.

Компаніям Асоціації надається знижка у розмірі 10% знижки, якщо від компанії-члена ЕВА йде на навчання 1 людина. Якщо від  компанії-члена ЕВА йде на навчання 2 людини3-тя людина навчається безкоштовно. 

Більше про програму тут: https://lvbs.top/mzd

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: