fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Подарунки від компанії BogushTime до Нового Року – корпоративні тренінги, майстер-класи, воркшопи за індивідуальною ціною!

28/ 10/ 2021
  Як ваша підготовка до Нового Року? Вже знаєте чим порадувати своїх співробітників чи особливим та унікальним побалувати себе особисто? Якщо бажаєте підвищити компетентність співробітників та посилити команду в цілому, пропонуємо пройти корпоративне навчання від компанії BogushTime. Тільки для членів ЕВА діє знижка 10%. https://youtu.be/HUmLoiOsmTc Ми підберемо вам корпоративний тренінг відповідно до реалій та цілей саме вашої компані, щоб ви з впевненістю досягли самих грандіозних результатів: 📌 Управління часом та делегування в компанії 📌 Управління людьми та мотивація 📌 Майстерність презентацій та публічних виступів у компанії 📌 Корпоративний онлайн тренінг Тайм-Менеджмент Квест Турбо21 📌 Стратегічний тайм-менеджмент у компанії 📌 Стратегічна сесія з BogushTime 📌 Секрети делегування: 5+1 кроків 📌 Тайм-менеджмент керівника та його команди 📌 Тайм-менеджмент за один день для компанії 📌 Планування робочого дня в компанії 📌 Як підняти бойовий дух співробітників 📌 Ефективна взаємодія 📌 Час для МРІЇ або як вдихнути ЖИТТЯ у ваших співробітників. 📌 7 принципів ефективного тайм-менеджменту Яким є ваш запит? Ми з радістю адаптуємо будь-який тренінг під ваші завдання та допоможемо здійснити все задумане. * також до Нового Року ви можете придбати цінний подарунок для ваших співробітників зі знижкою 10% - Планувальник BogushBook. https://youtu.be/FZtYoS4YSjA BogushBook - це дорогий, стильний та практичний аксесуар сучасної ділової людини. Він допоможе кожному вийти на новий рівень успішності, відкривши шлях до ефективного планування, керувати часом не на словах, а на ділі, зосередитися на цілях і прискорити їх досягнення, підвищити особисту ефективність і мотивацію, впоратися з багатозадачністю, здобути баланс і досягти успіху в усіх напрямках життя. (індивідуальна пропозиція діє при замовленні 24 планувальників і більше). З турботою про вас і ваше процвітання компанія BogushTime! Звертайтесь до: Юлії Данченко +38 063 894 23 51 marketing1@bogushtime.com

Як ваша підготовка до Нового Року? Вже знаєте чим порадувати своїх співробітників чи особливим та унікальним побалувати себе особисто?

Якщо бажаєте підвищити компетентність співробітників та посилити команду в цілому, пропонуємо пройти корпоративне навчання від компанії BogushTime. Тільки для членів ЕВА діє знижка 10%.

Ми підберемо вам корпоративний тренінг відповідно до реалій та цілей саме вашої компані, щоб ви з впевненістю досягли самих грандіозних результатів:

📌 Управління часом та делегування в компанії

📌 Управління людьми та мотивація

📌 Майстерність презентацій та публічних виступів у компанії

📌 Корпоративний онлайн тренінг Тайм-Менеджмент Квест Турбо21

📌 Стратегічний тайм-менеджмент у компанії

📌 Стратегічна сесія з BogushTime

📌 Секрети делегування: 5+1 кроків

📌 Тайм-менеджмент керівника та його команди

📌 Тайм-менеджмент за один день для компанії

📌 Планування робочого дня в компанії

📌 Як підняти бойовий дух співробітників

📌 Ефективна взаємодія

📌 Час для МРІЇ або як вдихнути ЖИТТЯ у ваших співробітників.

📌 7 принципів ефективного тайм-менеджменту

Яким є ваш запит? Ми з радістю адаптуємо будь-який тренінг під ваші завдання та допоможемо здійснити все задумане.

* також до Нового Року ви можете придбати цінний подарунок для ваших співробітників зі знижкою 10% – Планувальник BogushBook.

BogushBook – це дорогий, стильний та практичний аксесуар сучасної ділової людини. Він допоможе кожному вийти на новий рівень успішності, відкривши шлях до ефективного планування, керувати часом не на словах, а на ділі, зосередитися на цілях і прискорити їх досягнення, підвищити особисту ефективність і мотивацію, впоратися з багатозадачністю, здобути баланс і досягти успіху в усіх напрямках життя. (індивідуальна пропозиція діє при замовленні 24 планувальників і більше).

З турботою про вас і ваше процвітання компанія BogushTime!

Звертайтесь до:

Юлії Данченко

+38 063 894 23 51

marketing1@bogushtime.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: