fbpx

«Пільги щодо імпорту ліків та медичного обладнання або парацетамол та антисептики мають стати дешевшими» – SPENSERS

25/ 03/ 2020
  Автор: Євгеній Матвєєв, старший юрист SPENSERS КМУ затвердив перелік лікарських засобів, медичних виробів, медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД СПЛАТИ ВВІЗНОГО МИТА та операції з ввезення яких на митну територію України ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ОПОДАТКУВАННЯ ПОДАТКОМ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ (постанова КМУ № 224 від 20.03.2020). Нагадаємо, що 17.03.2020 Верховною Радою України було прийнято Закон, спрямований на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Цим Законом Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу України та Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування ПДВ та ввізного мита операцій з ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для  боротьби з коронавірусною хворобою (COVID-19). Відповідно до цього ж Закону перелік таких лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання затверджується Кабінетом Міністрів України. Перелік лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання можна переглянути за посиланням. Команда Spensers продовжує відслідковувати зміни законодавства, роз’яснення контролюючих органів та оперативно ділитись інформацією з клієнтами та підписниками.

Автор: Євгеній Матвєєв, старший юрист SPENSERS

КМУ затвердив перелік лікарських засобів, медичних виробів, медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД СПЛАТИ ВВІЗНОГО МИТА та операції з ввезення яких на митну територію України ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ОПОДАТКУВАННЯ ПОДАТКОМ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ (постанова КМУ № 224 від 20.03.2020).

Нагадаємо, що 17.03.2020 Верховною Радою України було прийнято Закон, спрямований на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Цим Законом Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу України та Митного кодексу України щодо звільнення від оподаткування ПДВ та ввізного мита операцій з ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для  боротьби з коронавірусною хворобою (COVID-19).

Відповідно до цього ж Закону перелік таких лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання затверджується Кабінетом Міністрів України.

Перелік лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання можна переглянути за посиланням.

Команда Spensers продовжує відслідковувати зміни законодавства, роз’яснення контролюючих органів та оперативно ділитись інформацією з клієнтами та підписниками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: