fbpx

Підсумки 5-річної роботи проекту USAID RESPOND в Україні

06/ 12/ 2017
  7-8 листопада Bytsko Travel Group, що є національним туристичним брендом,  організувала фінальну конференцію RESPOND Project, для 250 осіб. Упродовж п’яти років проект допомагав багатьом ВІЛ-інфікованим в Україні дізнатися свій діагноз і отримати доступ до ефективного лікування. У тісному співробітництві з органами влади та громадянським суспільством України USAID допомагав подолати епідемію ВІЛ-СНІДу в нашій країні, був спрямований на підтримку сталих національних програм зменшення темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику. Дякуємо за цікаву співпрацю! Чекаємо нових соціально важливих проектів для зміцнення здоровя нації.

7-8 листопада Bytsko Travel Group, що є національним туристичним брендом,  організувала фінальну конференцію RESPOND Project, для 250 осіб.

Упродовж п’яти років проект допомагав багатьом ВІЛ-інфікованим в Україні дізнатися свій діагноз і отримати доступ до ефективного лікування.

У тісному співробітництві з органами влади та громадянським суспільством України USAID допомагав подолати епідемію ВІЛ-СНІДу в нашій країні, був спрямований на підтримку сталих національних програм зменшення темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції серед представників груп найвищого ризику.

Дякуємо за цікаву співпрацю! Чекаємо нових соціально важливих проектів для зміцнення здоров’я нації.

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: