fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перший щорічний турнір з великого тенісу серед юристів «Legal Tennis Cup 2021»

05/ 07/ 2021
  25 липня 2021 року відбудеться перший щорічний турнір з великого тенісу серед юристів «Legal Tennis Cup 2021». У турнірі зможуть взяти участь практикуючі юристи, адвокати, нотаріуси та судді, які грають у теніс. Турнір буде проходити в Міжнародній тенісній академії, яка є генеральним спонсором турніру та головного призу для переможця. Ініціаторами заснування і проведення турніру є старший юрист ЮФ Aequo Олександр Терещенко і юрист МЮФ Baker&McKenzie Антон Капітоненко. Сторінка Турніру доступна за посиланням. Положення Турніру доступне за посиланням. Сторінка Турніру в Facebook: Legal Tennis Cup Інформаційними партнерами Турніру є: газета «Юридична практика», Ukrainian Journal of Business Law, Європейська Бізнес Асоціація, Асоціація правників України, Нотаріальна палата України. Кінцева дата реєстрації – 18 липня 2021. З питань реєстрації для участі в турнірі звертайтесь до Олександра Терещенка (0502674177, tereshchenko@aequo.ua).

25 липня 2021 року відбудеться перший щорічний турнір з великого тенісу серед юристів «Legal Tennis Cup 2021». У турнірі зможуть взяти участь практикуючі юристи, адвокати, нотаріуси та судді, які грають у теніс.

Турнір буде проходити в Міжнародній тенісній академії, яка є генеральним спонсором турніру та головного призу для переможця. Ініціаторами заснування і проведення турніру є старший юрист ЮФ Aequo Олександр Терещенко і юрист МЮФ Baker&McKenzie Антон Капітоненко.

Сторінка Турніру доступна за посиланням.

Положення Турніру доступне за посиланням.

Сторінка Турніру в Facebook: Legal Tennis Cup

Інформаційними партнерами Турніру є: газета «Юридична практика», Ukrainian Journal of Business Law, Європейська Бізнес Асоціація, Асоціація правників України, Нотаріальна палата України.

Кінцева дата реєстрації – 18 липня 2021. З питань реєстрації для участі в турнірі звертайтесь до Олександра Терещенка (0502674177, tereshchenko@aequo.ua).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: