fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Осінній табір для дітей у школі КМДШ у Львові. Розпочато реєстрацію!

21/ 09/ 2021
  Ми всі знаємо як діти люблять тваринок, тому осінні пришкільні табори КМДШ присвятили саме пухнастим улюбленцям! 📅 25-29 жовтня, класна компанія та цікава тема Секрети домашніх тварин, в рамках якої діти візьмуть участь у соціальній ініціативі.   🔸Учасники відкриють для себе тварин-митців, які створюють свої картини. Дізнаються, як тварини надихають авторів і стають головними героями художніх творів та фільмів.  🔸Дізнаються про найпопулярніші професії для тварин та познайомляться з соціальною роботою притулків. Візьмуть участь у доброчинності: створять іграшки для притулку тварин.  🔸Дізнаються про особливості котів та собак, їх звички, поведінку, познайомляться з різновидами порід та супер можливостями домашніх улюбленців.  🔸Створять для себе цікаві образи, разом з менторами організують та відпочинуть на вечірці з конкурсами, сюрпризами та подарунками.   5 днів цікавих занурень-досліджень   щодня нові завдання та нові емоції  триразове харчування  підтримка та допомога тьюторів при досягненні цілей та виконанні завдань  спілкування з однолітками 25-29 жовтня  09:00-18:00  ЛЬВІВ вул. Угорська, 12Е  Подаруйте дітям канікули мрії, де вони не лише будуть веселитися та активно проводити час, а й отримувати досвід. Особливістю цього табору є те, що після його завершення кожен стане трішечки добрішим та свідомішим.   ▶️ Зареєструватися: https://bit.ly/3hOREKw

Ми всі знаємо як діти люблять тваринок, тому осінні пришкільні табори КМДШ присвятили саме пухнастим улюбленцям!

📅 25-29 жовтня, класна компанія та цікава тема “Секрети домашніх тварин”, в рамках якої діти візьмуть участь у соціальній ініціативі.  

🔸Учасники відкриють для себе тварин-митців, які створюють свої картини. Дізнаються, як тварини надихають авторів і стають головними героями художніх творів та фільмів. 

🔸Дізнаються про найпопулярніші професії для тварин та познайомляться з соціальною роботою притулків. Візьмуть участь у доброчинності: створять іграшки для притулку тварин. 

🔸Дізнаються про особливості котів та собак, їх звички, поведінку, познайомляться з різновидами порід та супер можливостями домашніх улюбленців. 

🔸Створять для себе цікаві образи, разом з менторами організують та відпочинуть на вечірці з конкурсами, сюрпризами та подарунками. 

✅ 5 днів цікавих занурень-досліджень 
✅ щодня нові завдання та нові емоції
✅ триразове харчування
✅ підтримка та допомога тьюторів при досягненні цілей та виконанні завдань
✅ спілкування з однолітками

25-29 жовтня 

09:00-18:00 

ЛЬВІВ вул. Угорська, 12Е 

Подаруйте дітям канікули мрії, де вони не лише будуть веселитися та активно проводити час, а й отримувати досвід. Особливістю цього табору є те, що після його завершення кожен стане трішечки добрішим та свідомішим.  

▶️ Зареєструватися: https://bit.ly/3hOREKw

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: