Опитування BDO в Україні стосовно підготовки звітності 2020 за МСФЗ

24/ 12/ 2020
  Наразі в Україні проходить досить активне обговорення питань щодо підготовки організаціями звітності 2020 згідно з МСФЗ. Виникає безліч питань щодо практичних аспектів застосування міжнародних стандартів в українських реаліях. Фахівці BDO в Україні завжди тримають руку на пульсі останніх новин в сфері МСФЗ і постійно діляться з практичними порадами на відкритих заходах та індивідуальних консультаціях. От і зараз ми вирішили провести опитування серед нашої аудиторії, метою якого є виявлення ключових питань підготовки звітності 2020 за МСФЗ, які ми обговоримо на безкоштовних заходах уже наступного року. ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ Також у нас є для вас приємний подарунок. Кожному, хто пройде опитування та залишить свої контакти, ми відправимо відразу дві звітності: ✔️ Типова ілюстративна звітність згідно з МСФЗ 2020 на англійській мові ✔️ Типова ілюстративна звітність згідно з МСФЗ 2019 на українській мові Більше інформації про послуги з МСФЗ на нашому сайті – Дізнатися більше  Або пишіть нам на ifrs@bdo.ua

Наразі в Україні проходить досить активне обговорення питань щодо підготовки організаціями звітності 2020 згідно з МСФЗ. Виникає безліч питань щодо практичних аспектів застосування міжнародних стандартів в українських реаліях.

Фахівці BDO в Україні завжди тримають руку на пульсі останніх новин в сфері МСФЗ і постійно діляться з практичними порадами на відкритих заходах та індивідуальних консультаціях.

От і зараз ми вирішили провести опитування серед нашої аудиторії, метою якого є виявлення ключових питань підготовки звітності 2020 за МСФЗ, які ми обговоримо на безкоштовних заходах уже наступного року.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Також у нас є для вас приємний подарунок. Кожному, хто пройде опитування та залишить свої контакти, ми відправимо відразу дві звітності:

✔️ Типова ілюстративна звітність згідно з МСФЗ 2020 на англійській мові
✔️ Типова ілюстративна звітність згідно з МСФЗ 2019 на українській мові

Більше інформації про послуги з МСФЗ на нашому сайті – Дізнатися більше  Або пишіть нам на ifrs@bdo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: