Online-курс підготовки до іспиту ACCA DipIFR (Rus)

12/ 01/ 2021
  Програма DipIFR (Diploma in International Financial Reporting) ACCA (Rus) розроблена для фахівців у галузі фінансів і бухгалтерського обліку, які бажають освоїти міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) й отримати міжнародний диплом. У звязку з тим, що багато країн світу переходять на міжнародні стандарти фінансової звітності, тому нині ACCA ДіпІФР (рос.) стала найпопулярнішою міжнародною кваліфікацією з МСФЗ і високо цінується роботодавцями. Її наявність свідчить про високий рівень знань у цій сфері й професійному виконанні статті 23 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність». Для отримання Диплому за міжнародними стандартами фінансової звітності АССА DipIFR (Rus) обовязковою умовою є успішне складання іспиту DipIFR (Rus). Курс підготовки до іспиту ДіпІФР (рос.) дозволяє: ✅ відпрацювати професійні навички застосування МСФЗ до різних ситуацій; ✅ отримати навички відбору й підготовки даних для виконання трансформації звітів, рекласифікації статей про фінансові результати за міжнародними стандартами; ✅ розібратися у форматах трансформації балансу і звіту про фінансові результати; ✅ орієнтуватися у вимогах МСФЗ щодо розкриття інформації про власний капітал; ✅ дізнатися про різні методи складання звітів про рух грошових коштів; ✅ отримати навик трансформації ПСБО звітності за стандартами міжнародної фінансової звітності. Дата: 10 Лютого - 22 Травня Час: 96 академічних години. Графік комбінований – будні дні (2-3 годинні заняття) та вихідні дні Навчання проходить в Online форматі Вартість навчання: 10 500 грн. без ПДВ. Діють знижки Більше інформації про програму навчання👇 http://bit.ly/3bAJAKT Будуть питання - телефонуйте / пишіть +38095 310 17 82 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua

Програма DipIFR (Diploma in International Financial Reporting) ACCA (Rus) розроблена для фахівців у галузі фінансів і бухгалтерського обліку, які бажають освоїти міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) й отримати міжнародний диплом.

У зв’язку з тим, що багато країн світу переходять на міжнародні стандарти фінансової звітності, тому нині ACCA ДіпІФР (рос.) стала найпопулярнішою міжнародною кваліфікацією з МСФЗ і високо цінується роботодавцями. Її наявність свідчить про високий рівень знань у цій сфері й професійному виконанні статті 23 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

Для отримання Диплому за міжнародними стандартами фінансової звітності АССА DipIFR (Rus) обов’язковою умовою є успішне складання іспиту DipIFR (Rus).

Курс підготовки до іспиту ДіпІФР (рос.) дозволяє:

✅ відпрацювати професійні навички застосування МСФЗ до різних ситуацій;

✅ отримати навички відбору й підготовки даних для виконання трансформації звітів, рекласифікації статей про фінансові результати за міжнародними стандартами;

✅ розібратися у форматах трансформації балансу і звіту про фінансові результати;

✅ орієнтуватися у вимогах МСФЗ щодо розкриття інформації про власний капітал;

✅ дізнатися про різні методи складання звітів про рух грошових коштів;

✅ отримати навик трансформації ПСБО звітності за стандартами міжнародної фінансової звітності.

Дата: 10 Лютого – 22 Травня
Час: 96 академічних години. Графік комбінований – будні дні (2-3 годинні заняття) та вихідні дні
Навчання проходить в Online форматі

Вартість навчання: 10 500 грн. без ПДВ. Діють знижки

Більше інформації про програму навчання👇
http://bit.ly/3bAJAKT

Будуть питання – телефонуйте / пишіть +38095 310 17 82 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: