fbpx

Онлайн-тренінг: «Міжнародні стандарти фінансової звітності»

17/ 11/ 2020

Як відповідати запитам реального бізнесу та кадрового ринку?

Спеціаліст 21 століття повинен вміти складати або хоча б коректно «читати» фінансову звітність за МСФЗ. Такі фахівці високо цінуються роботодавцями і часто звуться провідними рекрутерами, як «рідкісний фахівець».

Так як з кожним роком все більше і більше країн переходять на МСФЗ, потреба у фінансових професіоналах, які володіють практичними знаннями не тільки в основних принципах, а й в деталях роботи значно зросла. Крім того, сфера застосування МСФЗ постійно змінюється, і професіонали повинні бути в курсі останніх подій.

BDO Academy запрошує за новими знаннями на онлайн-тренінг «Міжнародні стандарти фінансової звітності».

Курс дозволить кожному учаснику закласти міцний фундамент знань з МСФЗ в своїй професійній діяльності. Ви зможете оцінити і зрозуміти нюанси, пов’язані із застосуванням Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) на практиці.

Чому ви навчитеся на курсі?

  • Розуміти цілі, склад і зміст фінансової звітності за МСФЗ.
  • Розбиратися в інструментах визнання, класифікації, вимірювання, подання та розкриття інформації про фінансові інструменти.
  • Орієнтуватися в вимогах міжнародних стандартів, що регламентують визнання доходів і витрат, облік матеріальних і нематеріальних активів, підготовку звіту про рух грошових коштів.
  • Володіти теоретичними даними, які застосовують при підготовці і трансформації фінансової звітності відповідно до міжнародних стандартів.

Для кого буде корисно дізнатися більше про МСФЗ?

Точно буде корисно для фінансових директорів, фінансових аналітиків, головних бухгалтерів, аудиторів, контролерів, а також тих, хто планує пов’язати свою професійну діяльність з фінансами.

Також цей курс є першою сходинкою у підготовці до іспиту для отримання найбільш бажаного диплому всіх фінансистів у світі — АССА DipIFR.

Тренер: Юлія Букатіна — фінансовий директор, аудитор, сертифікований бізнес-тренер, досвід викладання дисциплін в рамках підготовки до здачі іспитів за програмою CAP / CIPA з 2008 року по курсам «Управлінський облік 1», «Фінансовий облік 1». Володар сертифікату CAP і сертифікат CIPA, а також сертифікату внутрішнього аудиту CIA, ACCA ДипІФР (рос).

Вартість тренінгу 7000 грн.

Щоб у вас була можливість навчатися за найвигіднішою ціною, ми пропонуємо скористатися:

Early Bird Price — оплатіть навчання до 27 листопада і отримайте знижку -10%

Come Together Price — при проходженні курсу 2-х осіб від компанії отримайте знижку -10%, а при реєстрації 3 чоловік і більше знижка – 15% кожному.

А ще наші знижки сумуються!

Дата: 10-12 грудня (Чт-Сб)

Час: з 10.00 до 17.00

Місце: Online в Microsoft Teams

РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ

У день заходу на ваш e-mail ми відправимо посилання, за яким ви перейдете на онлайн-тренінг.

Збережіть дату, щоб не пропустити час.

Будуть питання? Телефонуйте / пишіть +38095 310 17 82 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: