fbpx

Онлайн-тренінг «Консолідація за МСФЗ»

17/ 11/ 2020

Купівля іноземної компанії або просто кількох акцій, створення абсолютно нового бізнесу або спільного підприємства— ось лише деякі з основних способів розширення ділової активності.

Консолідація йде «пліч-о-пліч» з будь-яким бізнесом.

Кожен власник хоче бачити фінансовий стан і результат діяльності всієї групи компаній в цілому, не беручи до уваги внутрішньогрупові операції. Тому, багато компаній своїми силами намагаються скласти консолідовану фінансову звітність.

Але що ж це таке?

Консолідована фінансова звітність об’єднує фінансові звіти окремих юридичних осіб, що підконтрольні материнській компанії, в один комплект фінансової звітності для всієї групи компаній.

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ / IFRS) вимагають, щоб компанії в першу чергу представляли консолідовану фінансову звітність. Коли відносини контролю визначені, материнська компанія консолідує звітність всіх контрольованих підприємств і представляє фінансову звітність для всієї групи, як якщо б вона була однією економічною одиницею.

Хочете стати фахівцем в консолідації за МСФЗ?

BDO Academy запрошує на онлайн-тренінг «Консолідація за МСФЗ», де ви отримаєте цінні знання про техніку та процедуру консолідації фінансової звітності групи компаній, що знаходяться під контролем материнської, відповідно до міжнародних стандартів, а також отримаєте навички зі складання консолідованої звітності.

Мета тренінгу: оновити свої знання і практичні навички із застосування міжнародних стандартів фінансової звітності. Допомогти спеціалістам зі складання і користувачам фінансової звітності розібратися в тонкощах застосування МСФЗ та вирішення на практиці проблемних питань складання консолідованої фінансової звітності.

Ви навчитеся:

  • Виявляти основні відмінності між індивідуальною і консолідованою звітністю.
  • Проводити основні типи консолідаційних коригувань.
  • Готувати інформацію, необхідну для розкриття інформації в примітках.

Цей тренінг для вас, якщо ви керівник або співробітник фінансового департаменту: бухгалтер, фінансовий менеджер, економіст і маєте базові знання щодо складання фінансової звітності за міжнародними стандартами IFRS.

Тренер: Юлія Букатіна — фінансовий директор, аудитор, сертифікований бізнес-тренер, досвід викладання дисциплін в рамках підготовки до здачі іспитів за програмою CAP / CIPA з 2008 року по курсам «Управлінський облік 1», «Фінансовий облік 1». Володар сертифікату CAP і CIPA, а також сертифікату внутрішнього аудиту CIA, ACCA ДипІФР (рос).

Дата: 15 грудня (Вт)

Час: з 10.00 до 17.00

Місце: Online в Microsoft Teams

Вартість 2700 грн.

Щоб у вас була можливість навчатися за найвигіднішою ціною, ми пропонуємо скористатися Early Bird Price — оплатіть навчання до 10 грудня і отримаєте знижку -10%.

* Гаряча пропозиція для випускників BDO Академії, які пройшли курс МСФЗ, знижка – 10%

Реєстрація тут

Будуть питання дзвоніть / пишіть +38095 310 17 82 (WhatsApp, Viber) або academy@bdo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: