fbpx

Онлайн-курс навчить компанії звітувати про соціальні та еко-проєкти

03/ 04/ 2020

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ», запускає новий онлайн-курс «Нефінансова звітність» на платформі Impactorium. Лекторами курсу виступили представники/ці українських компаній «Нова Пошта», «Енергоатом», «Ашан», «Астарта», «Кока-Кола», які діляться своїм практичним досвідом створення нефінансових звітів.

Нефінансова звітність – це звіти компаній, де розкрито показники з реалізації екологічних та соціальних проєктів, продемонстровано управлінські практики та результати. Також, саме в нефінансових звітах буде розкрито і допомогу компанії у боротьбі із поширенням COVID-19. Нефінансові звіти вимагають регуляторні органи, інвестори та співробітники.

За дослідженням, проведеним Центром «Розвиток КСВ», у 2018 році 13% компаній готували нефінансові звіти в Україні порівняно із 78 % компаній на глобальному рівні. Тому мета онлайн-курсу «Нефінансова звітність» – надихнути інші компанії готувати подібні звіти і висвітлювати досягнення своїх соціальних та екологічних проєктів.

Впродовж 5 лекцій слухачі онлайн-курсу «Нефінансова звітність» дізнаються більше про секрети підготовки нефінансового звіту, стратегію, початок та процес його підготовки, а також практичні поради, як комунікувати звіт.

«Українські компанії поступово переходять до більш свідомої звітності, розуміючи, що нефінансова звітність – це інвестиції в репутацію та підвищення довіри. Ми хочемо розповісти про кращі практики українських компаній від А до Я за допомогою нашого онлайн-курсу «Нефінансова звітність», щоб таких звітів в Україні було більше»,– підкреслює керівниця Центру «Розвиток КСВ», МАРИНА САПРИКІНА.

Цікаво, що у рамках гармонізації українського законодавства із європейським, з 2018 року українські компанії, де працює більше 250 співробітників/ць, мають подавати новий вид звіту – Звіт про управління.

Реєстрація на онлайн-курс: за посиланням «Нефінансова звітність».

Контактна особа: Іванна Ватраль, комунікаційна менеджерка, + 380 631 78 9294, pr@csr-ukraine.org

___________

СSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: