fbpx

Онлайн-конференція «Новий час»

18/ 02/ 2021
  Дати - 2-5 березня Час - 14:00 - 16:20 У наш час часом непросто подолати інформаційний шум і при цьому залишатися в ресурсі, досягти зростання в усіх ключових сферах життя і зберегти цей позитивний тренд. Умови турбулентності, в яких зараз опинився бізнес, вимагають нестандартних рішень. Саме тому ми підготували для вас онлайн конференцію «Новий час»! Для кого ця конференція? Для наших випускників і постійних клієнтів, а також для всіх, хто бажає дізнатися про останні тенденції і тренди в світовій економіці, стратегії, маркетингу, фінансах, управлінні командами,  стартапах, здоровї, та інших ключових сферах життя людини. Конференція для тих, хто постійно йде в ногу з часом, шукає нові можливості, інструменти та стратегії, щоб розвивати свою компанію і залишатися сильним гравцем на ринку. Конференція для проактивних керівників і власників бізнесу, які ефективно управляють змінами у своєму житті. Мета конференції - навчитися використовувати можливості, які надає нам новий час, підсилити себе, підготуватись досягати амбітних цілей, а також сформувати міцний фундамент для масштабування своїх результатів в подальшому. Ми поділимося практичними інструментами, методами, технологіями, які є актуальними в кризовий час. Вони допоможуть вам приймати правильні стратегічні рішення та здійснювати тактичні дії у напрямку до процвітання. Завдяки актуальним даним, отриманим на конференції, ви зможете направити фокус своєї уваги на ті зміни, які необхідно здійснити тут і зараз, щоб прийняти виклик стрімким змінам, які диктує нам час. Вартість - 1000 грн до 21.02.2021. Для компаній - членів EBA знижка 10% - 900 грн 1200 грн до 28.02.2021, зі знижкою 10% - 1080 грн. 1400 грн за день до конференции, зі знижкою 10% - 1260 грн. Реєструйтесь за посиланням https://forms.gle/4nep36BK3chWLsJR8

Дати – 2-5 березня
Час – 14:00 – 16:20

У наш час часом непросто подолати інформаційний шум і при цьому залишатися в ресурсі, досягти зростання в усіх ключових сферах життя і зберегти цей позитивний тренд.

Умови турбулентності, в яких зараз опинився бізнес, вимагають нестандартних рішень.

Саме тому ми підготували для вас онлайн конференцію «Новий час»!

Для кого ця конференція?

Для наших випускників і постійних клієнтів, а також для всіх, хто бажає дізнатися про останні тенденції і тренди в світовій економіці, стратегії, маркетингу, фінансах, управлінні командами,  стартапах, здоров’ї, та інших ключових сферах життя людини.

Конференція для тих, хто постійно йде в ногу з часом, шукає нові можливості, інструменти та стратегії, щоб розвивати свою компанію і залишатися сильним гравцем на ринку.

Конференція для проактивних керівників і власників бізнесу, які ефективно управляють змінами у своєму житті.

Мета конференції – навчитися використовувати можливості, які надає нам новий час, підсилити себе, підготуватись досягати амбітних цілей, а також сформувати міцний фундамент для масштабування своїх результатів в подальшому.

Ми поділимося практичними інструментами, методами, технологіями, які є актуальними в кризовий час. Вони допоможуть вам приймати правильні стратегічні рішення та здійснювати тактичні дії у напрямку до процвітання.

Завдяки актуальним даним, отриманим на конференції, ви зможете направити фокус своєї уваги на ті зміни, які необхідно здійснити тут і зараз, щоб прийняти виклик стрімким змінам, які диктує нам час.

Вартість – 1000 грн до 21.02.2021.

Для компаній – членів EBA знижка 10% – 900 грн

1200 грн до 28.02.2021, зі знижкою 10% – 1080 грн.

1400 грн за день до конференции, зі знижкою 10% – 1260 грн.

Реєструйтесь за посиланням https://forms.gle/4nep36BK3chWLsJR8

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: