fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Офісне питання: знайти, орендувати, облаштувати. Всі тонкощі процесу на 2-денному інтенсиві

16/ 11/ 2021
  Офіс – це місце, яке презентує компанію, сприяє її зростанню, посилює її позиції у складному конкурентному середовищі, створює умови для ефективної роботи команди. За статистикою, середній і великий бізнес змінює офіс раз на 3-5 років. Вкладаючи кошти в ремонт, орендар хоче отримати простір, який максимально довго й ефективно слугуватиме його цілям. Як правильно вибрати локацію, оформити договір оренди, створити дизайн і розрахувати бюджет – комплексно отримати відповіді на ці та інші Ваші питання можна на інтенсиві «Створення ефективного офісного простору», який відбудеться 3-4 грудня в «Міжнародному інституті бізнесу» (Київ). На інтенсиві Ви дізнаєтесь: Як підібрати район, бізнес-центр і приміщення для розміщення офісу. Алгоритм аналізу потреб компанії в офісному просторі та його організації. Нюанси оформлення юридичної документації між орендарем і орендодавцем. Особливості розроблення дизайн-концепції офісу та його бюджетування. Як ефективно управляти ремонтним проєктом (вартість, дедлайни, якість, ризики, параметри управління) тощо. «Після проходження інтенсиву у слухачів виникне розуміння, які є критерії вибору офісу, як підібрати офіс під потреби компанії, а також як вирішити проблеми, що виникають у орендарів при зміні офісу, зокрема комерційні, технічні, юридичні питання між орендарем і орендодавцем», – розповів Павло Макуха, провідний експерт Colliers Ukraine у сегменті офісної нерухомості, який входитиме до викладацького складу інтенсиву. Викладачі: Олександр Висоцький, керівний партнер OV Project Management. Михайло Войцеховський, адвокат, старший юрист юридичної фірми «Антіка». Алеся Карнаухова, керівник проєктного відділу компанії Павло Макуха, провідний експерт Colliers Ukraine у сегменті офісної нерухомості. Кирило Осетрін, керівний партнер OV Project Management. Василь Шеретько, адвокат, старший юрист юридичної фірми «Антіка». Організатори: освітня платформа CP School від Commercial Property та бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу». Період проведення: 3-4 грудня 2021 року. Час проведення: 10.00 – 17.15 (з перервами). Місце проведення: «Міжнародний інститут бізнесу» (Брест-Литовське шосе, 8а, Київ). Формат навчання: лекції, практичні заняття, проперті-тур. За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою інтенсивного курсу «Створення ефективного офісного простору». Зверніть увагу, що за умови продовження «червоної» зони в Києві відвідування заходу можливе винятково за наявності паспорта вакцинації або негативного ПЛР-тесту (72 години). З усіх питань і для реєстрації: school@c-p.com.ua +38 (097) 265 04 36

Офіс – це місце, яке презентує компанію, сприяє її зростанню, посилює її позиції у складному конкурентному середовищі, створює умови для ефективної роботи команди. За статистикою, середній і великий бізнес змінює офіс раз на 3-5 років. Вкладаючи кошти в ремонт, орендар хоче отримати простір, який максимально довго й ефективно слугуватиме його цілям. Як правильно вибрати локацію, оформити договір оренди, створити дизайн і розрахувати бюджет – комплексно отримати відповіді на ці та інші Ваші питання можна на інтенсиві «Створення ефективного офісного простору», який відбудеться 3-4 грудня в «Міжнародному інституті бізнесу» (Київ).

На інтенсиві Ви дізнаєтесь:

 • Як підібрати район, бізнес-центр і приміщення для розміщення офісу.
 • Алгоритм аналізу потреб компанії в офісному просторі та його організації.
 • Нюанси оформлення юридичної документації між орендарем і орендодавцем.
 • Особливості розроблення дизайн-концепції офісу та його бюджетування.
 • Як ефективно управляти ремонтним проєктом (вартість, дедлайни, якість, ризики, параметри управління) тощо.

«Після проходження інтенсиву у слухачів виникне розуміння, які є критерії вибору офісу, як підібрати офіс під потреби компанії, а також як вирішити проблеми, що виникають у орендарів при зміні офісу, зокрема комерційні, технічні, юридичні питання між орендарем і орендодавцем», – розповів Павло Макуха, провідний експерт Colliers Ukraine у сегменті офісної нерухомості, який входитиме до викладацького складу інтенсиву.

Викладачі:

 • Олександр Висоцький, керівний партнер OV Project Management.
 • Михайло Войцеховський, адвокат, старший юрист юридичної фірми «Антіка».
 • Алеся Карнаухова, керівник проєктного відділу компанії
 • Павло Макуха, провідний експерт Colliers Ukraine у сегменті офісної нерухомості.
 • Кирило Осетрін, керівний партнер OV Project Management.
 • Василь Шеретько, адвокат, старший юрист юридичної фірми «Антіка».

Організатори: освітня платформа CP School від Commercial Property та бізнес-школа «Міжнародний інститут бізнесу».

Період проведення: 3-4 грудня 2021 року.

Час проведення: 10.00 – 17.15 (з перервами).

Місце проведення: «Міжнародний інститут бізнесу» (Брест-Литовське шосе, 8а, Київ).

Формат навчання: лекції, практичні заняття, проперті-тур.

За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою інтенсивного курсу «Створення ефективного офісного простору».

Зверніть увагу, що за умови продовження «червоної» зони в Києві відвідування заходу можливе винятково за наявності паспорта вакцинації або негативного ПЛР-тесту (72 години).

З усіх питань і для реєстрації:

school@c-p.com.ua

+38 (097) 265 04 36

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: