Одеська бізнес-школа WAVE приєдналася до Європейської Бізнес Асоціації

10/ 11/ 2017

Щиро вітаємо Одеську бізнес-школу WAVE зі вступом до European Business Association  – найбільш впливового та чисельнішого  об’єднання бізнесу в Україні, що сприяє впровадженню європейських норм ведення бізнесу та суспільного розвитку.

Одеська Бізнес-школа WAVE – це Школа менеджмента, бізнесу та економіки з європейським підходом до освіти.  Мета Школи: формування кластера компетентних фахівців, готових до роботи в сучасних реаліях управління і ведення бізнесу. Стратегічним партнером Школи є Manhattan Institute of Management, New York, USA. Він виступає гарантом якості та міжнародної конкурентоспроможності програм Школи. Одеська Бізнес-школа WAVE дотримується підходу Life Long Learning чи навчання протягом життя. Це найсучасніший підхід, який вимагає відповідальності від Школи.

Школа здійснює набір на авторські програми тривалого навчання: Менеджмент, Управління комунікаціями, Управління фінансами, Фінансовий інжиніринг, Логістика і управління ланцюгами поставок, Корпоративна юриспруденція, English for Business Сommunication, GMAT-skills. Регулярно проводяться інтенсивні програми навчання з психології, з фінансово-бухгалтерського и управлінського напрямку. Програми забезпечуються двадцять п’ять бізнес-тренерів та  двадцять академічних тренерів, з досвідом профільної практики та консультування, наявністю міжнародних сертифікатів та дипломів, що засвідчують їхню міжнародну конкурентоспроможність.

Однією з нових програм є учбовий тур Логістика та бізнес з Китаєм, в якому слухач отримують можливість практичної організації міжнародної поставки та митного оформлення під керівництвом експерта Одеської бізнес-школи WAVE в логістиці та декларуванні.

Програмами для задоволення та підвищення емоційного інтелекту є Новорічна карта бажань, запропонована напередодні Нового Року 2018!

Окремим напрямком роботи є формування індивідуальних та корпоративних програм навчання. Для низки малих, середніх та великих підприємств Одеського регіону успішно реалізуються програми з управління ефективністю бізнесу, впровадження корпоративних стандартів, управління продажами, координації клієнтського обслуговування, B2B та B2C підходи. Навчання відбувається в привабливій локації з чудовим видом на море.

У Школі використовуються ефективні методи навчання, в тому числі case-study, brainstorming, інтерактивне і тренінгове навчання, skype-conference, вебінар, дискусія та інші.

Знаковим є те, що рішення про членство Одеської бізнес-школи WAVE на Зборах Правління EBA було прийнято  у другий День народження Школи. Чудовий подарунок та відзнака! Сподіваємося на плідну співпрацю із членами Асоціації та дякуємо за довіру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: