fbpx

Обираємо кращих. Розпочато опитування Рейтингу роботодавців України

26/ 02/ 2021
  Кадровий портал grc.ua розпочав  дослідження «Рейтинг роботодавців України 2020-2021», основною метою якого є дослідити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці. Опитування проходить протягом лютого-квітня 2021 року аби визначити, як українці вибирають роботодавців,  і кого з них вважають найкращими. «Рейтинг роботодавців України»™  буде включати думку пошукачів та експертів ринку праці. «Рейтинг роботодавців України»™ - це важливий показник привабливості компанії як роботодавця. Для компаній участь у Рейтингу – це можливість почути думку пошукачів та зробити висновки щодо подальшого формування стратегії побудови HR-бренду компанії. Особливістю цього року стало те, що це рік пандемії Covid 19, карантину та запровадження особливих умов праці. Чи змінилися у пошукачів критерії вибору компанії та роботи, що стало приорітетним саме у ці часи? Етапи дослідження: 1 етап - з 20 лютого по 20 березня перша хвиля опитування пошукачів. У першій хвилі опитування пошукачів основний фокус буде спрямовано на критерії привабливості роботодавців та бізнес-сфер, актуальні питання ринку праці та працевлаштування пошукачів. 2 етап - з 20 березня по 20 квітня – друга хвиля опитування Рейтингу. В опитуванні будуть представлені галузеві списки компаній для вибору респондентів. Це можливість для пошукачів висловити свою думку щодо компаній, в яких вони прагнуть працювати, та назвати кращих роботодавців України. 3 етап – з 20 березня по 10 квітня. Під час третьої хвилі опитування до оцінки компаній як роботодавців долучаться експерти ринку праці. Фокуси рейтингу: Думка пошукачів стосовно привабливості роботодавців з урахуванням балів екпертів рейтингу. Регіональний фокус: компанії - лідери за впізнаваністю та привабливістю у регіонах. Галузевий фокус: компанії-лідери галузі за впізнаваністю та привабливістю. Результати Рейтингу будуть представлені наприкінці квітня 2021 року. Таким чином, реалізовуючи даний проект, кадровий портал grc.ua прагне стимулювати ринок до розвитку, визначити орієнтири для HR-команд і власників бізнесів та заохотити тих, хто інвестує в бренд роботодавця реальними справами. Запрошуємо вас долучитися до опитування та поділитися посиланням з колегами. ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ У разі виникнення питань, звертайтеся за телефоном +38 044 230 87 39  або імейлом info_ukraine@grc.ua.

Кадровий портал grc.ua розпочав  дослідження «Рейтинг роботодавців України 2020-2021», основною метою якого є дослідити, що цінують пошукачі в роботодавцеві, на що звертають увагу, обираючи компанію, та хто з роботодавців є найбільш привабливим на ринку праці.

Опитування проходить протягом лютого-квітня 2021 року аби визначити, як українці вибирають роботодавців,  і кого з них вважають найкращими. «Рейтинг роботодавців України»™  буде включати думку пошукачів та експертів ринку праці.

«Рейтинг роботодавців України»™ – це важливий показник привабливості компанії як роботодавця. Для компаній участь у Рейтингу – це можливість почути думку пошукачів та зробити висновки щодо подальшого формування стратегії побудови HR-бренду компанії.

Особливістю цього року стало те, що це рік пандемії Covid 19, карантину та запровадження особливих умов праці. Чи змінилися у пошукачів критерії вибору компанії та роботи, що стало приорітетним саме у ці часи?

Етапи дослідження:

1 етап – з 20 лютого по 20 березня перша хвиля опитування пошукачів. У першій хвилі опитування пошукачів основний фокус буде спрямовано на критерії привабливості роботодавців та бізнес-сфер, актуальні питання ринку праці та працевлаштування пошукачів.

2 етап – з 20 березня по 20 квітня – друга хвиля опитування Рейтингу. В опитуванні будуть представлені галузеві списки компаній для вибору респондентів. Це можливість для пошукачів висловити свою думку щодо компаній, в яких вони прагнуть працювати, та назвати кращих роботодавців України.

3 етап – з 20 березня по 10 квітня. Під час третьої хвилі опитування до оцінки компаній як роботодавців долучаться експерти ринку праці.

Фокуси рейтингу:

  • Думка пошукачів стосовно привабливості роботодавців з урахуванням балів екпертів рейтингу.
  • Регіональний фокус: компанії – лідери за впізнаваністю та привабливістю у регіонах.
  • Галузевий фокус: компанії-лідери галузі за впізнаваністю та привабливістю.

Результати Рейтингу будуть представлені наприкінці квітня 2021 року.

Таким чином, реалізовуючи даний проект, кадровий портал grc.ua прагне стимулювати ринок до розвитку, визначити орієнтири для HR-команд і власників бізнесів та заохотити тих, хто інвестує в бренд роботодавця реальними справами.

Запрошуємо вас долучитися до опитування та поділитися посиланням з колегами.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

У разі виникнення питань, звертайтеся за телефоном +38 044 230 87 39  або імейлом info_ukraine@grc.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: